YERELGÜÇ/AYDIN UYSAL 

Fotoğraf Sergisi açılışına Ödemiş Kaymakamı Fatih Aksoy, Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, eşi Selma Eriş İlçe Milli Eğitim Müdürü Sunullah Desticioğlu Kurum Müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Fotoğraf Sergisi Ödemiş Kaymakamlığı ‘Yarınlara İz Bırak’ projesi kapsamında İlkkurşun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmenleri Mustafa Düzyurt Nazmi Eker, Kevser Keskin, Selami Sönmez tarafından hazırlandı. 

Sergi hakkında Konuşan Proje Danışmanı Mustafa Düzyurt şunları söyledi;
“Yarınları İz Bırak Projesi kapsamında  Geçmişin İzinde  adı ile  hazırladığımız eski Ödemiş ,yeni Ödemiş sergisine  hoş geldiniz. Küçük Menderes’in gözbebeği Efeler Diyarı emperyalist düşmana ilk kurşunun atıldığı  topraklar olan güzel Ödemiş’in geçmişini bir zaman yolculuğu yapmak Ödemişimizin zaman içinde ne şekilde  değiştiğinin gözlemlemek için öğrencilerimizle bu projeyi hazırladık. Geçmişi göstererek bir geleceği de iz bırakmak istiyoruz.”

Fotograf Sergisi çalışmalarına katkı sağlayan öğretmenlere teşekkür belgesi verildi. Ardından kurdele kesilerek sergi açılışı yapıldı.

Sergi 18 -23 Mayıs tarihleri arasında İlkkurşun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Çok Amaçlı Salonunda açık olacak.