3 gün önce ÖDEMİŞ

Ramazan Bayramı dolayısıyla Ödemiş Belediyesi’nin ev sahipliği yaptığı bayramlaşma töreni Ödemiş Belediyesi Park Kafe’de gerçekleştirildi.

3 gün önce ÖDEMİŞ

Kızılay Ege Bölge Kan Merkezi Müdürlüğü, her Ramazan ayında olduğu gibi bu Ramazan ayında da kan stoklarının eridiğini, özellikle çok sayıda yurttaşın yer aldığı gruplar olan Sıfır, A ve B pozitif tip kana ihtiyacın had safhada olduğunu duyurdu.

3 gün önce GÜNDEM

2024 Yerel Seçimlerinde Ödemiş Belediye Başkan Adayı olan Dilek Acar Güleç Ramazan Bayramı dolayısıyla Demokrat Parti Ödemiş İlçe Başkanlığı’nda düzenlemiş olduğu basın açıklaması ile Ödemiş halkının Ramazan Bayramını kutladı.

3 gün önce GÜNDEM

Ödemiş Belediyesi 2024 -2029 dönemi ilk meclis toplantısı Belediye Başkanı Mustafa Turan Başkanlığında toplandı.

4 gün önce 3. SAYFA

İzmir’in Ödemiş ilçesinde 45 yaşındaki Fuat Kök, evinin önünde kimliği henüz belirlenemeyen motosikletli kişi ya da kişiler tarafından silahla ateş edilerek bacağına 6 kurşun isabet etmesi sonucu ağır yaralanarak kaldırıldığı Ödemiş Devlet Hastanesinde yaşamını yitirdi.

4 gün önce ÖDEMİŞ

İzmir’in Ödemiş ilçesinde kimliği belirsiz kişiler tarafından silahlı saldırıya uğrayan 45 yaşındaki F.K. yaralandı.

4 gün önce ÖDEMİŞ

Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 179’uncu yıl dönümü dolayısıyla Ödemiş İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından Atatürk Anıtına çelenk sunuldu.

4 gün önce SİYASET

İYİ Parti’den İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan ancak seçim mağlubiyet yaşayan İzmir Milletvekli Ümit Özlale, partisinden istifa etti.

5 gün önce GÜNDEM

İYİ Parti TBMM Grup Başkanvekili ve İzmir Milletvekili Müsavat Dervişoğlu, 27 Nisan tarihinde yapılacak olan olağanüstü kurultayda genel başkan adayı olacağını duyurdu.

5 gün önce GÜNDEM

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden aktarılan verilere göre; İzmir’de bayram haftasında parçalı bulutlu bir hava hakim olacak.