Ödemiş Akıncılar Mahallesi Muhtarı Erol Şen, 2014 Seçimlerinde muhtarlığa tekrar Aday Olduğunu Gazetemize Verdiği Özel Röportaj İle Açıkladı

Erol Şen Akıncılar Mahalle Muhtarı olarak 2010 ara seçimlerinde muhtar seçildi ve üç yıldır da Akıncılar Mahalle Muhtarlığı görevini yapıyor. Sevgi, Saygı ve hoş görü ile bugünlere gelindiğini belirten Şen şöyle konuştu,

“Üç yıldır Akıncılar Mahallesi muhtarlığı görevini yerine getirmekteyim. Bu işe baş koydum. Mahallelim beni sevdiği ve beni muhtarları olarak görmek istedikleri sürece kendilerine muhtarlık vasıflarımı kullanarak her türlü yardım ve hizmeti vereceğim. Muhtarlık yaptığım süre zarfında kesinlikle kimseye haksızlık yapmadım, çoğu muhtar halk tarafından talep edilen bazı evraklar için para alırken ben göreve başladığım süre içerisinde kimseden hiçbir ücret talebinde bulunmadım. Buna yakın çevremde ki birçok kişi de şahittir. Mahallemdeki yaşlı kişilere ve yardıma muhtaç kişileri hiçbir zaman unutmadım hatta maaşlarını bankaya gidip de çekemeyecek yaşlıların maaşlarını bile ben bankalardan kendim çekip ellerine teslim ediyorum. Bu kişilerin maaş kartları bende duruyor. Bu da bana olan güvenin en açık göstergesidir. Mahalle sakinlerim bana yedi gün yirmi dört saat kişisel cep telefonumdan ulaşabilirler, yardıma ihtiyaçları olduğu her an yanlarında olurum” dedi.

ADAY OLMAYACAĞIM SÖYLENTİLERİ ASILSIZDIR

Akıncılar Mahalle muhtarı Erol Şen, halk arasında önümüzdeki yerel seçimlerde aday olmayacağı konusunun konuşulduğunu ancak bunun gerçek olmadığını söyledi. Şen, canla başla önümüzdeki seçimlerde muhtar adayı olacağını, muhtarlık yapmayı çok sevdiği için de asıl mesleği olan fotoğrafçılığı bıraktığını açıkladı.

Erol Şen, “2014 seçimlerinde adayım, mahalle halkımın desteklerini bekliyorum, beni seven ve temsilcileri olarak gören herkese sonsuz teşekkür ve şükranlarımı sunuyorum. Seçim sandığına ve mahallelime güveniyorum” diyerek sözlerini bitirdi.