Tire Belediye Başkanı ve Adayı Atakan Duran, dün akşam yine dev bir araç konvoyu ile şehir turu attıktan sonra Kafeler Caddesi olarak anılan Ayasofya Caddesinde gençlerle buluştu. Başkan Duran’ın konvoyunu gençler alkışlar, sloganlar, meşaleler ve havai fişeklerle karşıladı. 

Başkan Duran ve ekibi daha sonra Turgut Özal Bulvarında Türk bayrakları ile yürüyüş yaptı. Bu kutlu yürüyüşte Tireli vatandaşlar yine pencere ve balkonlara çıkarak Türk bayraklarını salladılar alkışlarla destek oldular. 

Başkan Hayati Okuroğlu, yardımcılarını atadı Başkan Hayati Okuroğlu, yardımcılarını atadı

Yürüyüşün finalinde vatandaşlara hitap eden Başkan Duran şöyle konuştu, “Buradan tüm Tire’ye ve sizlere ilan etmek istiyorum ki tüm yandaş medyaya rağmen tüm yanıltıcı anketlere rağmen milletimizin gönlüne kurduğumuz ittifakla Tire’den tüm Türkiye’ye büyük bir mesaj vereceğiz. Tire tüm anketlerden ve taraf olan medyadan büyüktür. Hizmetleri büyük şehirden de hükümetten de getirdik getirmeye de devam edeceğiz. Bu şehrin insanları Tireli hemşerilerim kendilerini hizmet getirmemekle tehdit eden siyasileri 31 Martta sandığa gömecektir. Kazanıyoruz, kazanıyoruz geliyoruz. İyi ki geldiniz iyi ki varsınız.”

Editör: Tutku İç