HABER/ BURCU TUNÇ

Ödemiş’te Kaza: 1 ölü Ödemiş’te Kaza: 1 ölü

Sabah saatlerinde başlayan ziyaretlerin ilki Ödemiş Süs bitkileri kooperatifi üretim ve pazarlama başkanı Olgun Ballı ve yönetim kurulu üyelerine yapıldı. Demokrat Parti Sözcüsü ve İzmir Milletvekili Haydar Altıntaş ile Demokrat Parti Ödemiş Belediye Başkan Adayı Dilek Acar Güleç'e Demokrat Parti İzmir İl başkanı Ozan Demirbaş ve yönetimi, İl Kadın Kolları Başkanı Gamze Özdemir, Demokrat parti Ödemiş İlçe Başkanı Kahraman Murat Ateş, Kadın Kolları Başkanı Fatma Kara, Demokrat Parti Gençlik Kolları Başkanı Orçun Bağcı, Ödemiş İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, meclis üyesi adayları, Demokrat Parti Kiraz İlçe Başkanı Soner Almaz ve yönetimi eşlik etti. 

Burada süs bitkileri ve fidan üreticilerinin sorunlarını ve çözümlerini değerlendiren Vekil Altıntaş ve Başkan Adayı Güleç ile beraberindekiler daha sonra Ödemiş Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hüseyin Döner ve yönetim kurulu üyelerine, Ödemiş Berberler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Başkanı Necati Gülgen ve yönetim kurulu üyelerine, Ödemiş Bilumum Gıda Maddeleriyle Uğraşanlar Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hülya Çavuş ve yönetim kurulu üyelerine, Ödemiş geçmiş dönem belediye başkanlarından Bekir Keskin'e, Ödemiş esnaf kefalet kredi kooperatifi yönetimi ve çalışanlarına, Ödemiş Bademli Fidancılık Tarımsal Kalkınma Kooperatifi  Başkanı Hurşit Nallı ve yönetim kurulu üyelerine, Pirinççi Köyü Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Başkanı Mehmet Alpay ve yönetimine  ziyaretlerde bulundu.

Yapılan ziyaretlerde karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu. Sorunlar masaya yatırıldı ve çözüm önerileri ortaya kondu.

Editör: Tutku İç