Son dakikaya kadar vatandaşlarla bir araya gelmeye devam edeceğinin altını çizen Demokrat Parti Ödemiş Belediye Başkan Adayı Dilek Acar Güleç'in mahallesi olan Kaymakçıda yaptığı halk buluşması  Kaymakçı'da büyük bir heyecan yarattı. 
Kaymakçı Mahallesinin ve çevre mahallelerin sakinleri Başkan Adayı Güleç'i görmek ve dinlemek için Kaymakçı Cumhuriyet meydanına akın etti.
Ödemiş'in en başarılı belediye başkan adayı olan ve yola çıktığı ilk günden beri her kesimden Ödemişli'nin büyük sevgisini kazanan Demokrat Parti Ödemiş Belediye Başkan Adayı Dilek Acar Güleç Kaymakçı'da tezahüratlar, alkışlar ve sevgi gösterileriyle karşılandı. 

İftar sonrası büyük bir konvoy eşliğinde önce Çaylı Mahallesine sonra Kaymakçı Mahallesine giden Demokrat Parti Ödemiş Belediye Başkan Adayı Dilek Acar Güleç'e Demokrat Parti İzmir İl başkanı Ozan Demirbaş ve yönetimi, İl Kadın Kolları Başkanı Gamze Özdemir, Demokrat Parti Ödemiş İlçe Başkanı Kahraman Murat Ateş, Ödemiş İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, meclis üyesi adayları, Demokrat Parti Kiraz İlçe Başkanı Soner Almaz ve yönetimi ile partililer eşlik etti.

ÇAYLI’NIN GÜZEL EVLADI MECLİS ÜYEMİZ HÜSEYİN IRMAK  HER ZAMAN YANINIZDA OLACAK 

Çaylı mahallesinde kısa bir konuşma yapan Dilek Acar Güleç “Ödemiş Belediyesini Ödemişlilere, Çaylılılara emanet etmeye geliyoruz. Biz kimseyi ayrıştırmıyoruz. Biz bu topraklarda hem düğünümüzü hem cenazemizi birlikte yaptık. 1 Nisan’da Ödemiş çok değişecek. Çaylı’nın güzel evladı Hüseyin Irmak  her zaman yanınızda olacak. Bizler sizlerin hizmetkârları olacağız” dedi.

31 MART GECESİ KAYMAKÇISIYLA, ÇAYLISIYLA,  ÖDEMİŞ’İ UÇURMAYA VAR MIYIZ?

Çaylı’dan Kaymakçı’ya geçen başkan adayı Güleç ve beraberindekiler burada büyük bir sevgi seliyle karşılandı. 
Kendisi de Kaymakçılı olan Güleç tüm Kaymakçı sakinlerine seslenerek “Bana hep sorarlar nerelisin? Derim ki Kaymakçılıyım. Derler ki kimin torunusun? Karabey’in torunuyum ben! Bana öyle bir miras bıraktılarki o sevgiyi hepinizde görüyorum ve sayenizde tekrar tekrar yaşıyorum. Hep derim ki Kaymakçı’nın kadını güçlü olur. Bana da babaannemden geçmiş. Tarlaysa tarlada çalışırız, evdeyse evde ekmeğimizi kazanırız. Kaymakçılı olmaktan gurur duyuyorum! 

YEDİLER, YEDİLER DOYMADILAR!
Artık dedim ki Kaymakçı, Ödemiş bunu haketmiyor! 10 yıllık süreçte Kaymakçı’nın atık su arıtma tesisi için  2 dönemdir söz veriyorlar,yaptılar mı ? Cezaevi atık su projesi yapılacaktı. AK Parti İzsu'yun üzerine CHP 'de DSİ'nin üzerine atıyor. Yaptılar mı ? Bizim Kaymakçı halkının parasıyla yapılan mezbahayı yıktılar park yapacağız dediler yapmadılar. Ödemiş’te her gün park açıyorlar. Kaymakçıda süt ve yem tesisinin temelini Bakan Pakdemirli attı bu  tesis Tire Organize Sanayiye gitti. Köylümüz hor görüldü. Büyükşehir yasasından sonra unutulduk. Onlar Halil Güler’e bile sahip çıkamadılar. Onlar çalışanları aralarında istemezler. 10 yıldır yediler yediler doymadılar. Biz kendi kendimize yeteriz! İnsanlar çocukları için Ödemiş Belediyesinde iş var mı diye soruyorlar. Bırakın Ödemiş Belediyesini  biz fabrika kuracağız. Buraya bir yatırımcı bir fabrikatör gelsin yüzüne bile bakmadılar. Bunların amacı Ödemişlinin cebindeki parayı nasıl alırız. Refah seviyesini nasıl düşürürüz. 

SİZ ÖDEMİŞ BELEDİYESİNİ BATIRDINIZ 
BİZ UÇURMAYA GELİYORUZ

Bizler ne AK Partili yöneticilerin ne CHP’li yöneticilerin bugüne kadarki yanlışlarına ortak olmak istemedik. O nedenle en doğrusu Demokrat Parti idi. Bizler onlar gibi belediyenin parasını yemeye gelmiyoruz. Dilek borçları ödeyemez diyorlarmış. Bende diyorum ki biz batmış belediyemizi uçurmaya geliyoruz! Belediye battıysa neden tekrar adaysınız? 

AK PARTİ VE CHP ADAYLARI NEDEN BİRBİRİNİ ELEŞTİRMİYOR ?
Bir bakın AK Parti CHP birbirini eleştiriyor mu? Yapmazlar çünkü ortaklar. Atatürk’ün de, Cumhuriyetin de tapusu sizdemi ki biri diyor halkın ,biri diyor hakkın yolundayız. Ne zaman hakkın, halkın yanında oldunuz! Hiç kimse ayrıştırılmayacak! Herkes eşit hizmet alacak! 
Bizim konvoyumuza laf ediyorlarmış. Biz sizin gibi belediyeden yürüttüğümüz ya da iktidardan aldığımız paralarla konvoy yapmıyoruz ! Burada herkes gönüllü. Ramazan gıda paketi, para, market kartı dağıtmaya başlamışlar. İnanmayın bu hırsızlara! Kimse onlara inanıp aldanmasın artık. 24 saat yanlarında olacak bir ablaları, kardeşleri olacak Ödemiş halkının. Biz zoru başardık ama imkansız değildi. Çünkü bu yola inananlarla çıktık. Geldiğimizde eski Kaymakçı belediye binası ve atıl olan tüm binaları tekrar eski haline döndüreceğiz.

BENiM ÖDEMİŞ HALKIYLA DERDİM YOK Kİ! BENİM DERDİM ÖDEMİŞLİ'NİN CEBİNE GÖZ DİKENLERLE
Kaymakçının evlatları yanımda Ali Güder, Mustafa Dartar, Oya Korkmaz. Bizler içeceğimiz 1 bardak çayın hesabını bilerek çalışacağız. Kim var bunun arkasında diyorlarmış! Önce Cenab-ı Allah sonra Ödemişliler var! Biz sefer bizden zafer Allahtan diye yola çıktık. 7/24 çalışıp Ödemiş’i hakettiği yere getireceğiz! Bu devran 31 Mart gecesi sizlerle değişecek! Dilek çok sert agresif diyorlarmış benim Ödemiş halkıyla derdim yok ki! Benim derdim Ödemişlinin cebine göz dikmiş sizlerle. Arkamdan konuşup durmayın! Yarın Ovakent meydanındayım varsa yüreğiniz gelin yanıma! Benimle uğraşacağınıza 10 yılın hesabını verin! Bizim arkamızda akademik kadro, mühendislerimiz, yatırımcılarımız hazır. Kimse Kaymakçıyı, kimse kendi köyünü terk etmeyecek. Bu yolda bize yoldaşlık yaptığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Tüm Türkiye’ye örnek olacağız. Sizleri saygı ve sevgi ile selamlıyorum” dedi.

Editör: Tutku İç