Ödemiş'te bu yıl 7’incisi düzenlenen "Küçük Menderes Efesini Arıyor" isimli bireysel zeybek oyunları yarışmasında; Yaren Halk Dansları Spor Kulübü oyuncularından Ahmetcan Korkmaz 1. ,Recep Berke Korkmaz ise 4’üncü oldu. 
Çeşitli illerden yüzlerce kişinin başvurduğu yarışmada ön elemeden geçenler Ödemiş’e davet edildi. Ön elemeden geçen Korkmaz kardeşler de Ödemiş’e davet edildi. 8-14 yaş kategorisinde yarışan kardeşlerden Ahmetcan Korkmaz 1’inci olurken kardeşi Recep Berke Korkmaz 4’üncü olarak yarışmanın gözdesi oldular.
Yaren Halk Dansları Spor Kulübü Başkanı Halk Oyunları Eğitmeni Halil Altın Yerelgüç’e yaptığı açıklamada şunları söyledi, “20 Haziranda Ödemiş'te bu yıl 7’incisi düzenlenen "Küçük Menderes Efesini Arıyor " isimli bireysel zeybek oyunları yarışmasında; kulübümüz oyuncularından Ahmetcan Korkmaz 1. Recep Berke Korkmaz 4. olarak bizleri gururlandırdılar. Türkiye Halk Oyunları Federasyonu hakemlerinin jüri koltuğunda olduğu yarışma sonrası, etkinliğe panelist olarak katılan İzmir halk oyunlarının efsane isimleri Sayın İsmail Özboyacı ve Sayın Nebi Kayan oyuncularımızı ve eğitmenlerini tebrik ettiler” dedi.