YERELGÜÇ/AYDIN UYSAL

Kılıç seçim çalışmaları, partiye katılımlar ve saha  çalışmaları ile ilgili şunları söyledi, “Sahada seçim çalışmasındayım. Öncesinden biz 6 aydır sahadayız. Biz siyasetimizi milletimize halkımıza yapıyoruz. Her zaman vurguladığımız gibi millet bizi çağırıyor .Son iki aydan beri 6 ekip olarak sahadayız .Gençlik Kollarımız, Kadın Kollarımız, Meclis Üyelerimizle  gruplar halinde çalışmalar yapıyoruz. Bunun yanı sıra “kapı çal gönül al” sloganımızla Kadın Kollarımız evlere ziyaretler gerçekleştiriyorlar. Gençlik Kollarımız Ödemiş’in değişik noktalarında stant kurarak broşür dağıtımı bilgilendirme çalışması yapıyorlar. Gelen Milletvekili adayları ile STK’ları geziyoruz. Nereye gidersek gidelim insanlar bizleri gördüğünde  gözlerinde ışıltı oluşuyor. Milletimizle kucaklaşıyoruz. 14 Mayıs seçimlerinde kazasız belasız bir seçimi atlatacağımıza inanıyorum. Bu konuda  diğer siyasi parti ilçe başkanlarını da bir teklifte bulunduk, ortak bir fotoğraf verelim diye. Halk artık kutuplaşma  istemiyor, kucaklaşma istiyor. Bugüne  kadar halk olarak yetirince  kutuplaştık. Artık bu kutuplaşma dili son bulsun.

İYİ PARTİ’YE KATILIMLAR HER GEÇEN GÜN ARTIYOR

Bir algı yaratıldı. Genel Başkanımız Meral Akşener 3 Mart’ta masadan kalktığında algı operasyonu oldu. Bu algı sonucunda Ödemiş İlçe Başkanlığında 28 istifamız oldu. Bir hafta sonrasında da 16’sı geri geldi. O günden bu yana 178 yeni üyemiz oluştu. İnsanlar sonradan baktığında  Genel Başkanımızın doğru yaptığını anladılar. Bu anlayışlar birlikte partimize her geçen gün üye kayıtları artıyor.

ATANMIŞ DEĞİL, SEÇİLMİŞ OLARAK GÖREVE GELDİK

Bizim Milletvekili adaylarımız İzmirli, İzmir’in halkıyla kaynaşan milletvekili olduğu için bizden çok uzak değiller. Biz sadece İzmir’de değil, Türkiye genelinde ilçe başkanlarımızı il başkanlarımızı kendimiz seçtik. Seçimleri demokratik usullere göre yaptık. Kendi milletvekili adayımızı da temayülle belirledik. Herkes atanmış şekilde gelirken bizler seçilmiş şekilde göreve geldik. Bunu da en güzel şekilde 14 Mayıs’ta taçlandıracağız.

KÜLLERİNDEN DOĞMUŞ KUVAYİ MİLLİYE HAREKETİYİZ

21 yıllık bir iktidar var. İyisiyle kötüsüyle bir takım şeyleri yapmaya  çalıştılar. Biz İYİ Parti olarak bir CHP’nin benzeri ve MHP’nin devamı değiliz. İYİ Parti olarak huzuru, güveni kaçmış, adaletin ayarının kaçtığı bir memlekette küllerinden doğmuş bir Kuvayı Milliye hareketiyiz.”

Editör: Gülçin Kargaoğlu