Seçime günler kala adayına destek vermek için İzmir İl Başkanı Ozan Demirbaş, İzmir İl Kadın Kolları Başkanı Gamze Özdemir, İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burcu Bostancıoğlu ve il yönetimi ile birlikte 2. kez Ödemiş'e gelen Genel Başkan Uysal, Ödemiş'in girişinde Demokrat Parti  İlçe Başkanı K. Murat Ateş ve yönetimi, Demokrat Parti Ödemiş Belediye Başkan Adayı Dilek Acar Güleç, Demokrat Parti Belediye Meclis Üyeleri, Demokrat Parti Kadın Kolları Başkanı Fatma Kara ve yönetimi, Demokrat Parti Kiraz İlçe Başkanı Soner Almaz ve yönetimi, Demokrat Parti Gençlik Kolları Başkanı Orçun Bağcı ve yönetimi ile partililer tarafından büyük bir coşku ve heyecanla karşılandı.
Önce Kaymakçı mahallesine giden Genel Başkan Uysal ve beraberindekiler Kaymakçı Mahallesi'nin esnafları ve sakinleriyle bir araya geldi. Burada Demokrat Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burcu Bostancıoğlu ve Demokrat Parti Ödemiş Belediye Başkan Adayı Dilek Acar Güleç karşılıklı zeybek oynadılar. Daha sonra Kaymakçı esnafını ziyaret eden Genel Başkan Uysal ve beraberindekiler daha sonra Demokrat Parti Ödemiş İlçe binasına gelerek seçim ofisinin açılışını gerçekleştirdi.

BURADA ATTIGIMIZ ADIMLAR TÜRKİYE'Yİ KENDİLERİNE MAHKUM ZANNEDENLERE KARŞI MÜTHİŞ BIR İŞARET FİŞEĞI OLACAKTIR

AKA “SON TEKNOLOJİYİ ÜRETİCİYLE BULUŞTURMAK FAYDALI OLDU” AKA “SON TEKNOLOJİYİ ÜRETİCİYLE BULUŞTURMAK FAYDALI OLDU”

Burada bir konuşma yapan Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal "Milletlerin toplumların tarihinde işler böyledir. Gözüyle gördükleri ile amel edenlere karşı göz olurki dağın ardını göre diye güzel bir sözümüz var. İşte dağın ardında milletimizin iradesini gördük. Milletimizin sinesinde bulunmuş talebi ortaya çıkarmak için var gücünüzle çalıştınız ve bugün az kalan kısa zamanda da inşallah Ödemiş'te bunu taçlandıracağınızı umuyorum. Aya ilk giden astronot Neil Armstrong demiştir ki; benim için küçük insanlık için büyük bir adımdır. Bilesiniz ki burada attigimiz adımlar Türkiye’yi kendilerine mahkum zannedenlere karşı müthiş bir işaret fişeği olacaktır. Türkiye’de toplumun talepleri ile siyasetin gündemi maalesef örtüşmüyor. Bizim bütün davamız bunu örtüştürmek. Çiftçimizle, köylümüzle, kadınlarımızla inşallah bunları yapacağız. İnşallah bu kapıyı hep beraber İzmir’den aralayacağız. Bu yolda emek veren, inanan, yol yürüyen tüm arkadaşlarımıza Belediye Başkan Adayımız Dilek Acar Güleç hanımefendinin şahsında müteşekkir olduğumu ifade etmek isterim. Allah yolumuzu açık etsin" dedi.

Editör: Tutku İç