CHP BEYDAĞ YENİ İLÇE BAŞKANINI SEÇTİ

HABER/AYDIN UYSAL 

CHP Beydağ İlçe Başkanı Özlem Kaynak Topuz oldu.Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkan Yardımcısı Sadettin Coşkuner’in katılımı ile İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, CHP Beydağ İlçe Başkanını seçmek üzere toplandı. Yapılan toplantı sonucunda oy çokluğu ile CHP Beydağ ilçe Başkanı Özlem Kaynak Topuz oldu.
ÖRGÜTÜN İÇİNDEN GELEN BİRİYİM
CHP Beydağ İlçe Başkanı seçilen Özlem Kaynak Topuz, Yerelgüç’e şunları söyledi, “Yönetimin içinden gelen birisiyim. Bütün arkadaşlarımız pırıl pırıl insanlar. Onları takdiri üzerine beni başkan seçtiler Genç dinamik bir yönetim kurulumuz var. CHP‘nin bayrağını Beydağ’da daha yükseğe taşıyacağız. Bugünden itibaren çalışmalarımıza başlıyoruz. Her kesimden insanımıza dokunup onların sorunlarını dinleyeceğiz ve onların her zaman yanında olacağız. Bana güvenip bu göreve layık gören bütün partili yoldaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.
Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkan Yardımcısı Sadettin Coşkuner, toplantı sonrası yaptığı açıklamada, “Beydağ İlçemize gerçekleştirilen İlçe Yönetim Kurulu toplantısı neticesinde CHP Beydağ İlçe Başkanı seçilen Özlem Kaynak Topuz hanımefendiyi tebrik eder; görevinden ayrılan eski başkanımız Şakir Başaran’a görev süresi boyunca İlçe Başkanlığımıza yapmış olduğu katkılar için çok teşekkür ederim. Örgütümüzden aldığımız güçle Beydağ'da oyumuzu artırmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.
BİR TEBRİK DE YILMAZLAR’DAN 
Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar CHP İlçe Başkanlığına seçilen Özlem Kaynak Topuz’u tebrik ederek şunları ifade etti, “Başkan seçilen değerli kardeşim Özlem Kaynak Topuz’u tebrik eder; kıymetli yol arkadaşım Şakir Başaran’a görev süresi boyunca İlçe Başkanlığı’mıza yapmış olduğu katkılar için çok teşekkür ederim. CHP çatısı altında, Ulu önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün yaktığı Cumhuriyet ışığıyla Beydağ’ımız için hep birlikte el ele, gönül gönüle vererek çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Editör: Tutku İç