Beydağ Haberleri

Beydağ haberleri ve güncel Beydağ gelişmeleri, Beydağ ile ilgili tüm video, Beydağ fotoğrafları ve Beydağ haberleri Yerelgüç Haber I İzmir Haber I Küçük Menderes Havza Haberleri I sitemizde


BEYDAĞ

Beydağ Belediyesi, Beydağ Mezbahasında önce küçükbaş sonra büyükbaş hayvanlarının kesiminin yapılacağını duyurdu.

ASAYİŞ

Beydağ İlçe Emniyet Müdürlüğü, yaz aylarında artan orman yangını riskine karşı vatandaşları uyarmak ve bilinçlendirmek için Orman Yangınları Emniyet Tedbiri...

BAYINDIR

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik Ve Spor Bayramı 105. yıl dönümü Kiraz, Beydağ ve Bayındır ilçelerinde coşkulu kutlamalarla gerçekleşti.

BEYDAĞ

Beydağ Belediye Başkanı Şakir Başaran, vatandaşların daha konforlu ve güvenli yolculuk yapabilmesi için Kiraz Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ile birlikte...

BEYDAĞ

Beydağ Belediye Başkanı Şakir Başaran belediyedeki bütçe dengelerinin sağlanması için tasarruf yapılacağını kamuoyuna sosyal medya hesabından duyurdu.

BEYDAĞ

BEYDAĞLI AKADEMİSYEN, MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİNDEN OXFORD'A GİDİYOR

BAYINDIR

Bugün 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın 104. yıl dönümü, Bayındır, Kiraz ve Beydağ ilçelerinde coşkulu kutlamalarla gerçekleşti.

BEYDAĞ

İzmir’in Beydağ İlçesine bağlı Yukarı Tosunlar Mahallesi’nden aday olan Türkmen Kocaoğlu geçtiğimiz Pazar yapılan yerel seçimlerde ilçenin ilk kadın muhtarı...

BEYDAĞ

Beydağ’da 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Yerel Seçimleri’nde resmi olan sonuçlara göre, ilçeye bağlı mahallelerde seçilen muhtarlar isimleri açıklandı.

BEYDAĞ

Beydağ Kaymakamı İrem Baha Yağan, 18 Mart Çanakkale Zaferi'nin 109. yıl dönümü dolayısıyla ilçe protokolüyle birlikte Atatürk Anıtına çelenk sundu.

BEYDAĞ

İYİ Parti Beydağ Belediye Başkan Adayı Yasin Kırmızı Yerelgüç'e röportaj verdi.

ÖDEMİŞ

Saadet Partisi Ödemiş İlçe Başkanlığı, düzenlediği basın toplantısıyla Ödemiş ve Beydağ belediye başkan adaylarını açıkladı.