Açılışa Ödemiş Kaymakamı Fatih Aksoy, Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, Kurum Müdürleri, belediye çalışanları ve sanatseverler katıldı.


Açılış konuşması yapan Ressam Nesrin Öcal, “Hepiniz hoş geldiniz iyi ki varsınız, iyi ki buradasınız. Bugün burada benimle olan bütün dostlarımıza çok teşekkür ediyorum. Güzel bir sergi oldu. Güzellikleri sergide gezerken umarım sizlerde bulabilirsiniz. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum”  İfadelerini kullandı. 


Sergi hakkında  konuşan  Tekstil Sanatları Derneği Genel Sekreteri Ülkü Şaylı Söğüt,  “Serginin oluşmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bizler Tekstil Sanatları Derneği olarak burada bulunmaktan çok mutluyuz. Güzel Birgi’yi gördük sevdik. Umarım bundan sonraki sergilerde de birlikte oluruz”
Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, “Birgi sanatın ve sanatçının merkezi olma noktasından büyük adımlar atıyor. Bu sergide onlardan birisi olarak adımı atıyor. Dünya ölçeğinde bile böyle güzel sanatlar noktasında Nesrin Hanım adımı atmış oldu. Biz kendisine çok teşekkür ediyoruz. Bu güzel eserlerinizle  beraber sizin yanınızda olan  dostlarınızı da burada görmekten çok mutlu olduk. Bu serginin burada sergilenmesinde  emeği geçen ekip arkadaşlarımı da çok teşekkür ediyorum”

Editör: Tutku İç