HABER/AYDIN UYSAL 
İğdeli Kooperatifi gelir ve giderlerini, kooperatifin faaliyet raporlarını ortakların onayına sunduğu olağan 2023 Mali Yılı Genel Kurulu yapıldı.

ARKADAŞLAR YİĞİDİ ÖLDÜRÜN HAKKINI YEMEYİN
Katılımın yoğun olduğu kongrede İğdeli Kooperatifi Başkanı Süleyman Top konuşma yaparak şunları söyledi, “Bizim yaptığımız hizmetleri çekemeyen ortaklarımız arasında fitne fesat yayanlar var. Ben onlara kızmıyorum. Biz çok ucuza hizmet götürdüğümüz için bize kızabilirler saygı duyuyorum. Ama bizim ortaklarımıza gelip de, ‘Yok efendim ne oldu kooperatif batıyor mu?’ soruları, şüphelenince sizin kafanızın karışmasını isteyenler oldu. 
OYUN KURUCULARIN AĞZINA BAKIP DA BİNDİĞİNİZ DALI KESMEYİN
Kooperatif batıyormuş, benzinliği satıyormuş. Yok Süleyman Top şuymuş buymuş. Arkadaşlar yiğidi öldürün hakkını yemeyin. Oyun kurucuların ağzına bakıp da bindiğiniz dalı kesmeyin. Benim telefonum 7/24 açıktır. Hiç kimseye cevap vermediğim olmaz. Gerçekleri sorun bize biz sizi aydınlatalım. Biz o akaryakıt istasyonunu kendi öz kaynaklarımızla yaptık. Bizi çekemeyen rakiplerimizin dedikodularıyla kendi ailemize kooperatifimize zarar vermeyelim. Ben bu ailenin daima birlikte olmasını daima iyi niyetli olmasını diliyorum. Ya biz hep birlikte batarız ya da hep birlikte çıkarız. Beraber ağlarız beraber güleriz. Bizim sevincimiz de, üzüntümüz de birdir” dedi.