Bayramda Mezarlıklara Ücretsiz Ulaşım! Bayramda Mezarlıklara Ücretsiz Ulaşım!

İddialı bir çıkış yapan, 2,5 aylık süreçte adından söz ettiren Ödemişliler tarafından Ödemiş’in Topuklu Efesi olarak sevilen ve ilgi gören Dilek Acar Güleç, kendisi hakkında dedikodu yayan bazı kesimlere de zehir zemberek açıklamalarda bulundu.
Demokrat Parti Ödemiş Belediye Başkan Adayı Güleç, “Ödemiş’te dönek, kendi ceplerini düşünen ve bu nedenle onur ve gururunu satan insanlar var. İşte o birileri Dilek Acar Güleç’in kazanacağını anlayınca bakıyorlar açık bulamıyorlar. Biz bu kadına nasıl iftira atsak, ne yapsak, nasıl bir dedikodu yapsak vatandaşı etkileyip verecekleri oydan döndürsek diye telaşa düşmüşler. 
BENİM SİZE VERECEK CEVABIM VAR. 
AMA SİZİN BENİM KARŞIMA ÇIKACAK CESARETİNİZ YOK

Kulağıma gelenler; Dilek Acar Güleç son hafta para alıp adaylığını bırakacak, Dilek Acar Güleç parti değiştirecek, belediye başkanı seçildikten sonra başka partiye geçecek şeklinde. Ben sizler gibi namussuz, şerefsiz, haysiyetsiz hiçbir zaman olmadım ve bu saatten sonra da olmam. Ne paraya ne tehdide gelmiş biriyim. Ben gerçekten Ödemiş'i seven, hak hukuk bilen, Cenabı Allah’ın yolunda giden biriyim. Ben sizin bu düzeninizi bozmaya geliyorum. Ben bu yola Demokrat Parti ile çıktım kimse beni yolumdan döndüremez. Seçildikten sonra rozetimi çıkarıyorum ve Ödemiş’in başkanı oluyorum. Ben sizler gibi o CHP’li, o AKP’li, o MHP’li, o İYİ partili diye değil, namuslu namussuz mu? Vatandaşımın cebinde gözü var mı? Ona bakacağım. Siz o iftiralarınızı atmaya devam edin. Benim size verecek cevabım var. Ama sizin benim karşıma çıkacak cesaretiniz yok.
 

Editör: Tutku İç