YERELGÜÇ/DİLEK AYVALI

Seçime sayılı günler kala AK Parti Tire Gençlik Kolları çalışmalarına hız verdi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 29 Nisan 2023 Cumartesi günü yapılacak olan İzmir mitingine hazır olduklarını belirten AK Parti Tire Gençlik Kolları Başkanı Oğuzhan Bacak, gençlik kollarının çalışmalarını anlattı ve Tireli gençleri İzmir mitingine davet etti.

Yerelgüç’e açıklamalarda bulunan AK Parti Tire Gençlik Kolları Başkanı Oğuzhan Bacak, “AK Parti Tire Gençlik Kolları olarak 500 kişilik ekiple Cumartesi günü orada olacağız” çıkışı yaparak şunları söyledi, “İlk olarak yönetimimizi oluşturduk. Seçime az bir zaman kala elimizden geldiğince davamıza gönül veren, bizlerle aktif olarak sahada çalışabilecek olan arkadaşlarla güzel bir yönetim kurulu oluşturduk. Yönetimdeki arkadaşlarımızla sabah akşam demeden karınca modeli çalışmalar yapıp, AK Parti’nin AK Parti Gençlik Kollarının bütün insanlara varlığını göstermek için elimizden geleni yapıyoruz.

Bizler, partimize kayıtlı olan Tire’deki üyelerimizi arıyoruz tek tek Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın selamını iletiyoruz. Onun davetini partilerimizi iletmek için gece gündüz çalışıyoruz. Gençlik Kolları ekibi olarak 500 kişilik ekiple Cumartesi günü orada olacağız. Tire’den araçlarımız parti binamızın önünden kalkacaktır. Bütün dostlarımızı bekliyoruz.”

Editör: Gülçin Kargaoğlu