YERELGÜÇ/AYDIN UYSAL

Zafer Partisi seçim çalışmalarına hız verdi. Bu kapsamda Zafer Partisi İzmir 2. Bölge Milletvekili Adayları Turhan Güraksın ve Cenk Dolu Küçük Menderes Havzasında çalışmalarına hız  kesmeden devam ediyor. Adaylar esnafları ziyaret ediyor.

Yerelgüç’e konuşan Zafer Partisi İzmir 2. Bölge Milletvekili Adayı Turhan Güraksın, “Seçime az bir zaman kala  Ata İttifakı Cumhurbaşkanı Adayımız Sinan Oğan’a Zafer Partisi Genel Başkanımız Ümit Özdağ’a vatandaşlar  tarafından yoğun ilgi var. Bunu her  gittiğimiz yerde bizleri söylüyorlar. Vatandaşlar ekonomik olarak ta zor zorumda  biz ekonomik olarak da vatandaşlarımızın sıkıntılarını biliyoruz. Zafer Partisi’nin iktidarında bunları çözeceğiz. Bütün plan programımız hazırdır” ifadelerini kullandı.

Yerelgüç’e konuşan Zafer Partisi İzmir 2. Bölge Milletvekili Adayı Cenk Dolu ise, “Her sokakta her attığımız yerde bizleri coşkuyla  karşılayan insanlar var. Özellikle Ata  İttifakı Cumhurbaşkanı Adayımız  Sinan Oğan’a büyük ilgiyle karşılaşıyoruz. İddali bir şekilde söylüyoruz. Adayımız Sinan Oğan’ı Cumhurbaşkanı yapacağız” ifadelerini kullandı.

Zafer Partisi Tire İlçe Başkanlığı binası açılışına davet.
Eski Başbakan Yardımcısı Prof.Dr. Şükrü Sina Gürel, İzmir 2.Bölge Milletvekili Adayı Turhan Güraksın, İzmir 2.Bölge Milletvekili Adayı Cenk Dolu’nun katılımlarıyla gerçekleşecek olan açılış töreni 26 Nisan Çarşamba günü saat 14.00’te Yeni Mahalle Fevzipaşa Cad. No:9 Kat:4 Tire’de olacak.

Editör: Gülçin Kargaoğlu