HABER/BURCU TUNÇ
KAMERA /BUSE BAĞCI

Geçtiğimiz aylarda Ödemiş’te Zafer Mahallesi Ortaç Sokak No: 4 Daire: 4 adresinde açtığı kliniği ile hizmet vermeye başlayan İstanbul Gelişim Üniversitesi mezunu Beslenme Ve Diyet Uzmanı Şerife Efe açılışta sözünü verdiği Türkiye’de 86 adet bulunan Detoxbody /Andubalance destek cihazını kliniğine getirdi.

ÖDEMİŞ BELEDİYESİ KURBAN DERİLERİNİ TOPLAYACAK ÖDEMİŞ BELEDİYESİ KURBAN DERİLERİNİ TOPLAYACAK

Cihaz’ın işleyişi ve etkileri hakkında Yerel Güç ekranlarından bilgilendirmelerde bulunan Efe“ Kliniğimde anne çocuk beslenmesi, kilo alma, kilo verme, hastalıklarda beslenme gibi genel konularda danışanlarıma yardımcı oluyorum. Sporcu beslenmesi konusunda ise çok fazla bilgim olmadığı için diğer arkadaşlarıma yönlendirme yapıyorum. Bunun dışında kalan tüm konularda sağlıklı beslenme noktasında danışanlarımın hizmetindeyim.
Kliniğimizin açılışı esnasında bahsetmiş olduğum Türkiye’de sadece 85 adet olan Detoxbody cihazının 86.sını danışanlarımızın hizmetine sunmak üzere kliniğimize getirdik. Cihazın işlevini Liposuction yönteminin bir nevi makinayla uygulanması şeklinde tanımlayabiliriz. Yöntem ağrı, acı, iğne, kesi vs. olmadan yağların yakımına  odaklı  yöntemdir.
Detoxbody  cihazını Andubalance ile birlikte öneriyorum. Ancak diyetle birlikte daha çok ve hızlı etki alacağınızı söylemek isterim. Seanslarımız ise 30 dk şeklindedir. Uygulamamız haftada 2 kere 1 er seanstır.
Andubalance titreşim özelliği ile yağ hücrelerini parçalayan bir cihazdır. Detoxbody de kırmızı ışık yöntemi ortaya çıkan yağları direk hedef alarak yok eder.
Ancak cihazlarımıza girmesi uygun olmayan danışanlarımızda var. Örneğin Andubalance cihazına kanser tedavisi gören, kalp pili olan ve gebelik durumu olan kişileri alamıyoruz.
Detoxbody cihazına ise 12 yaş altı kişileri, cerrahi operasyon geçiren kişileri 4 ay geçmeden, normal doğum yapanları 3 ay geçmeden, sezaryen operasyonu geçirenleri 6 ay geçmeden, adet dönemi geçmeden alamıyoruz. Ayrıca bu cihaza sedef, egzama gibi cilt hastalığı olan, kanser ve kan hastalığı tedavisi gören danışanlarımızı da alamıyoruz“ dedi.

Ayrıca kliniğinde maxımal detox cihazı bulunduran ve musluk suyunu bu cihaz ile hidrojenli su haline getirerek danışanlarına ikram eden Beslenme ve Diyet Uzmanı Şerife Efe suyun bu şekilde kullanımının yaşlanmayı geciktirme, kilo vermeyi destekleme gibi pek çok etkisi olduğunu da sözlerine ekledi.
 

Editör: Tutku İç