Açılışa Ülkü Ocakları Tire İlçe Başkanı Yiğit Çetinkal ve Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Tabakoğlu, Tire Belediyesi MHP’li Meclis Üyesi Okan Çulha katıldı. Katılımcılara pilav ikram edilen açılış, Emekli Din görevlisi İzzet Badak’ın duaları ile yapıldı.
Tire ilçesinde hizmete açılan Ege Oto Elektrik Oto Beyin Tamir Servisi, araç sahiplerine özel hizmetler sunmaya başladı. İşletmeciliğini Asil Özkal'ın üstlendiği bu yeni oto elektrik tamir servisi, İpekçiler Mahallesi, İşçiler Caddesi No:46/A adresinde faaliyet gösterecek. Hizmet almak isteyenler, 0553 282 22 45 numaralı telefondan iletişime geçebilirler.
Ege Oto Elektrik, 11 yıllık oto elektrik elektronik tecrübesiyle, meslek lisesi, 2 yıllık ön lisans ve 4 yıllık lisans mezunu Asil Özkal’ın elektronik sektöründeki 19 yıllık bilgi ve tecrübesiyle hizmet verecek.
Ege Oto Elektrik modern ve tam donanımlı cihazlar kullanarak araçlardaki elektronik sistemleri tamir etme ve geliştirme imkânı sunmaktadır.
Ege Oto Elektrik, çeşitli araç modellerine ve markalarına yönelik hizmet sunmakta olup, lisanslı orijinal yazılımlarla müdahale ve yazılım hizmeti sağlamaktadır. Artık Tire dışına gitmeye gerek kalmadan, araçlarınızın yazılım ve arıza işlemlerini güvenilir ve garantili bir şekilde Ege Oto Elektrik'te yaptırabileceksiniz.
Araç sahipleri, Asil Özkal'ın önderliğindeki Ege Oto Elektrik Oto Beyin Tamir Servisi'ni tercih ederek, araçlarının gizli gücünü keşfetme ve elektronik sistemlerini en iyi şekilde yönetme imkânına sahip olacaklar. Bu yeni hizmet noktası, Tire’ye modern ve uzman bir oto elektrik tamir servisi kazandırmış durumda.

Editör: Tutku İç