HABER / BURCU TUNÇ
KAMERA / BUSE BAĞCI

Kadın, erkek spor giyim, klasik giyim, çocuk giyim ürünleri, iç çamaşırı, çorap, çelik takılar, çantalar, şapkalar, termal takımlar, eşofman takımları, şişme yelek ve mont çeşitleri, blazer ceket, elbise, kaban, alt üst takımlar, anne giyim, genç giyim ürünlerinin bulunduğu Saadet Butik’in yeni işyerinin açılışına Demokrat Parti Ödemiş Belediye Başkan Adayı Dilek Acar Güleç, Demokrat Parti İzmir İl Kadın Kolları Başkanı Gamze Özdemir, Demokrat Parti Kiraz İlçe Başkanı Soner Almaz, Kapucu ailesi ve vatandaşlar katıldı.

Açılış öncesi vatandaşlara lokma ikramında bulunuldu.

AKA “SON TEKNOLOJİYİ ÜRETİCİYLE BULUŞTURMAK FAYDALI OLDU” AKA “SON TEKNOLOJİYİ ÜRETİCİYLE BULUŞTURMAK FAYDALI OLDU”

Kurdele kesiminden önce konuşan Kapucu başkan adayı Güleç'e, “Geldiğiniz için teşekkür ederim. Gönlümüz sizinle olacak inşallah. Bir kadın eli değecek” dedi.

Açılış öncesi bir konuşma yapan Demokrat Parti Ödemiş Belediye Başkan Adayı Dilek Acar Güleç ise, “Böyle başarılı, kendi ayaklarının üstünde duran kadınları gördükçe gurur duyuyorum, mutlu oluyorum. Allah kimseyi birilerine muhtaç etmeden kendi ekmeğini kazanmayı nasip etsin. Bugün İstiklal Okulu’nun sokağında güzel bir butik açılışındayız. Sevgili Saadet Hanım çok güzel bir iş yeri açıyor. Biz de kadınlar olarak alışveriş yapacak ve kendisine destek çıkacağız. Ödemişliler adına Saadet Butik bugün itibariyle hizmete giriyor. Instagram hesabımızdan da satışlarımızı yapacağız. Allah bol kazanç versin. Helalinden kazanç versin. Saadet hanım çeşit çeşit kıyafet getirsin bizlerde Ödemiş’in kadınları olarak giyinelim güzel güzel sokaklarda yürüyelim. Ben kendisine hayırlı işler ve bol kazançlar diliyorum” dedi.

Açılışın ardından Yerelgüç'e konuşan mağaza sahibi Saadet Kapucu, “Daha önce butiğim başka bir mahalledeydi. Şimdi yenilenen yüzüyle İstiklal Okulu’nun sokağında Saadet Butik olarak hizmet vereceğiz. Kadın, erkek tüm Ödemişlileri uygun fiyatlı ve kaliteli alışveriş için dükkanımıza bekliyoruz” dedi.

Editör: Tutku İç