YERELGÜÇ/AYDIN UYSAL 

AK Parti’ye yeni üye olanların rozetlerini AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ taktı. 
Rozet Takma töreninde konuşan AK Parti  Ödemiş İlçe Başkanı Muhammet Şen şunları söyledi,
“Bugün rozet takma törenini gerçekleştiriyoruz. Memleket Partisi eski ilçe başkanı Özay Yiğen yönetimindeki arkadaşlarıyla birlikte ve Sinan Oğan’a oy veren arkadaşlarımıza bugün rozetlerini takacağız.”

DAĞ: HEP BİRLİKTE TÜRKİYE YÜZYILINI KARŞILAYACAĞIZ

Rozet takma töreninde konuşan Hamza Dağ şunları ifade etti, “Ödemiş’te her zaman bu salonda bir araya geldiğimizde sizin heyecanınız coşkunuz bizlere dönüyor ve katkı sağlıyor. Küçük Menderes’te büyük ilgiyle büyük coşkuyla  karşılanıyoruz. Güzel bir katılımla bir aradayız. Ödemiş’in her yanından bize destek veren oy veren  oyumuzu artıran değerli hemşerilerime  çok teşekkür ediyorum. 28 Mayıs’ta 14 Mayıs’ın üzerinde daha bir oy alınıp kazanacağımıza hiç şüphemiz yok. 14 Mayıs’ta oluşan Meclis yapısıyla birlikte istikrarın devamı için Cumhur İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan’ın kazanması. Mecliste üstünlüğümüz var. Bu istikrar açısından sıkıntı oluşturabilecek bir boyut. Biz 21 yıldır bu ülkede neler yapılabileceğini gösterdik. Ödemiş’te hastanesinden okuluna  barajına kadar bir çok hizmetlerimiz oldu. Geçmişte de Belediye bizdeyken  de çok güzel hizmetlerim oldu .Gençlik Merkezimizi açtık. Hizmetlerimizi yapmaya devam edeceğiz. Önümüzdeki süreçlerde çok güzel hizmetlerde yapmaya devam edeceğiz .Yönümüzü ne  Doğu’ya ne  Batı’ya  sadece Doğru’ya döneriz .Karşı tarafın Cumhurbaşkanı adayı diğer ülkeler ilişkilerinde  bir tek taraflı mücadele edeceğiz diyor .Bu ülke için felekte olur zorluk olur .
28 Mayıs ‘tan sonra çok enerjik bir Türkiye bekliyor .Bu enerjili Türkiye’ye 20 yıldır katkı sağladığınız için ve yeni katılacak arkadaşlarla birlikte katkı sağlayacağınız için  teşekkür ediyoruz .Hep birlikte Türkiye Yüzyılını karşılayacağız.”

Türkiye merak ediyordu! Cumhurbaşkanı Erdoğan kabineyi açıkladı. Türkiye merak ediyordu! Cumhurbaşkanı Erdoğan kabineyi açıkladı.