KOCAAĞA’DAN ÜRETİCİYİ RAHATLATAN AÇIKLAMA “BAYRAMDA ÜRETİCİMİZİN SÜTÜ TOPLANACAK” KOCAAĞA’DAN ÜRETİCİYİ RAHATLATAN AÇIKLAMA “BAYRAMDA ÜRETİCİMİZİN SÜTÜ TOPLANACAK”

HABER/ BURCU TUNÇ
KAMERA/SILA AVŞAROĞLU

Yeni işletmecileri ile bir kez daha açılışı gerçekleştirilen Roka restoranın açılışına Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, Ödemiş Ziraat Odası Ve İzmir İli Damızlık Ve Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Ahmet Kocaağa, Belediye başkan yardımcıları Levent Başer Ve Mustafa Gerçek, Ödemiş Muhtarlar Derneği Başkanı Nihat Savuran, Demir ve Dülger aileleri ile seçkin bir davetli topluluğu katıldı. Açılış öncesi misafirlere yemek ikramı yapıldı.

Ödemiş Ziraat Odası Ve İzmir İli Damızlık Ve Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Ahmet Kocaağa açılıştaki konuşmasında, “Ödemişli genç arkadaşlarımızın katılımcı olması ile böyle nadide bir restoranın işletmesini devir almalarından dolayı kendilerine başarılar diliyoruz. Kendilerinden başka yatırımlar ve tesislerde bekliyoruz“ dedi. 

Daha sonra bir konuşma yapan Belediye Başkanı Mehmet Eriş ise “Rüçhan ve Okan kardeşlerimizin bu güzel mekan hizmete sunuyor olmasından dolayı çok mutluyuz. Onlar bizim çocuklarımız, bizim gençlerimiz. Allah utandırmasın bol bereketli işler versin“ dedi.

Roka restoran’ın yeni işletme sahipleri Okan Demir ve Rüçhan Dülger ise Yerel Güç’e yaptıkları açıklamada, “Güzel hizmetler vermek için Roka Restoran’ın işletmesini devir aldık. Özellikle aileler için daha iyi ,daha temiz ve daha uygun ortamlar hazırlamak ve daha iyi daha temiz , daha güzel hizmetler verebilmek için var gücümüzle çalışacağız. Mutfağımızı ve menülerimizi yeniledik, çeşitlerimizi geliştirdik. Ailelere yönelik konseptler düzenledik. Biz haftanın 7 günü hizmet vereceğiz. Öğlen 13.00 ve gece 01.00 arası açık olacağız. Düğün, nişan ,söz ,doğum günü gibi tüm organizasyonlarda Ödemişlilerin hizmetindeyiz. Kapalı mekanda 800 kişi olarak toplam 1500 kişilik bir düğün salonumuz var. Düğün sezonu yaklaşıyor. Kayıtlarımızı alıyoruz. Uygun fiyatlı ve kaliteli hizmetler için çabalıyoruz. 14 Şubat sevgililer günü için de rezervasyonları almaya devam ediyoruz. Misafirlerimiz bizi Gölcük yolu üzerinde bulabilirler. Ödemiş TOKİ sitesini geçtikten hemen sonra soldayız. Bizlere 0 545 295 80 81 numaralı telefondan ulaşırlarsa kendileri yardımcı oluruz“ dedi.

Haftanın 7 günü öğlen 13.00 gece 01.00 saatleri arasında hizmet verecek olan işletme düğün, nişan, sünnet, kına gecesi, doğumgünü, evlilik teklifi gibi pek çok organizasyona da ev sahipliği yapmaya devam edecek. Aileleri ile gelen misafirleri için maksimum derecede özen gösterdiklerini söyleyen işletme sahipleri yakın zamanda açık alanda çocuklar için de bir oyun alanı hazırlayacaklarını belirttiler. Zengin menü seçeneği ve uygun fiyatlarıyla hizmet verecek olan Roka Restoran’da ayrıca her gün canlı müzik de olacak.

Editör: Tutku İç