HABER /BURCU TUNÇ
KAMERA/BUSE BAĞCI
 


Zafer Mahallesi Ortaç Sokak No:44/45 A'da Yeni Hastane Karşısında hizmete giren Panama Coffee’nin açılış kurdelesini Ödemiş Ziraat Odası Başkanı Ahmet Kocaağa ve işletme sahipleri birlikte kesti. Açılışa aileler ve seçkin bir davetli topluluğu katlım gösterdi. 


5 yıldır İzmir’de bu sektörde Buca ve Şirinyer mevkiinde aktif faaliyet gösteren işletmelerim mevcut diyen işletme sahiplerinden Hasan Alev Yerel Güç’e yaptığı açıklamada, "Ödemiş hep hayalimdeki bir yerdi. Burada çok sevdiğim aileler eşim, dostum var. Hatta Şirinyerdeki personelim Ödemiş’i niye bu kadar iyi tutunuz diye bana sordu. Ödemişin böyle bir yeri çoktan hakkettiğini düşünüyorum. Ödemişlilere en iyi kalitede kahvelerimiz, pasta gruplarımız, doğal içeceklerimiz ile hizmet etmek istedik. Aslında yola çıkış noktamız kahve olsa da kendimizi kahveyle sınırlamak istemiyoruz. Özellikle öğrenciler için burada hem ders çalışabilecek hem içeceklerini yudumlayabilecekleri bir ortam hazırladık.7 gün boyunca sabah 07.30 akşam 00.30 arası hizmet vereceğiz. Ürünlerimizin kalitesinin yansıra çoğunlukla kendi tedarik zincirimizi oluşturduğumuzdan asıl şuna dokunduk. Bir öğrenci gelip burada günlük harçlığıyla kahvesini çayını içebilmeli. Hijyene çok önem veren biriyim bu anlamda personelime de çok güveniyorum. Elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık. Herkesi Panama Coffee’ye bekliyoruz" dedi.
Panama Coffee’de kahve çeşitlerini, kahvesiz içecek çeşitlerini, soğuk ve sıcak içecekleri ve tatlı çeşitlerini bulabilirsiniz.

Editör: Tutku İç