YERELGÜÇ/DİLEK AYVALI

Bu amaçla her yıl olduğu gibi bu eğitim öğretim yılında da Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin sağladığı destekle ve Ödemiş Ticaret Odasının da katkılarıyla temin edilen eğitim yardımları, okul müdürleri ve Milli Eğitim Müdürlükleri tarafından belirlenen ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırılacak.

2022-2023 eğitim ve öğretim yılı için hazırlanmış olan eğitim destek paketlerini teslim etmek için Ödemiş Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Rıfat Eriş, Meclis Başkanı İbrahim Sürav, Genel Sekreter Adnan Bengi, Ödemiş İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Sayın Ahmet Turan Yüzük, Kiraz İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Sayın Cemal Gökçe ve Beydağ İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Bahattin Gengörü Ödemiş Ticaret Odasında bir araya geldi.

Bölge genelinde ilköğretim okullarında eğitim gören 850 öğrenciye dağıtılmak üzere eşofman takımları; Ödemiş, Kiraz ve Beydağ İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerine Yönetim Kurulu Başkanı, Meclis Başkanı ve Genel Sekreter aracılığı ile teslim edildi.

Ödemiş Ticaret Odası Başkanı Rıfat Eriş;“Okul müdürleri ve Milli Eğitim Müdürlükleri tarafından belirlen ihtiyaç sahibi 850 öğrenciye ulaşarak yeni eğitim öğretim yılı için destekte bulunduk. Öğrencilerimizin başarılı ve mutlu bir öğretim hayatı geçirmeleri bizlerin en büyük mutluluğudur. Tüm öğrencilerimize okul hayatında başarılar temenni ediyor ve eşofman takımlarını iyi günlerde kullanmalarını diliyorum” dedi.

Konuyla ilgili İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri, eğitime verilen destekten ve yardımlardan dolayı Odamıza teşekkürlerini ilettiler.