YERELGÜÇ/AYDIN UYSAL

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, TOBB 79. Genel Kurulu kapsamında, TOBB Genel Kurul Divanı, TOBB Yönetim Kurulu Üyeleri, Konseyler, oda, borsa başkanları ve delegeler ile birlikte 30.05.2023 tarihinde Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü Anıtkabirde ziyaret ederek, huzurunda saygı duruşunda bulundular.

Anıtkabir ziyareti sonrası TOBB İkiz Kulelerde düzenlenen Hizmet Şeref Belgesi Takdim Töreni’ne katılım sağlandı. Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle Hizmet Şeref Belgesi Ödül Töreni gerçekleştirildi.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu; camiaya en uzun süre hizmet etmiş çalışanlara hizmet şeref belgelerini takdim etmek üzere bir araya geldiklerini söyledi.

TOBB'un 79. Genel Kurulu 31.05.2023 Çarşamba günü M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde, TOBB camiası üyelerinin, bürokratların, siyasilerin, Oda-Borsa Başkanlarının ve TOBB Delegelerinin katılımıyla TOBB ETÜ’de gerçekleştirildi.

TOBB Genel Kurulu'na Ödemiş Ticaret Odası Başkanı İbrahim Sürav, Oda Meclis Başkanı Arif Basmacı, TOBB Genel Kurul Delegesi Metin Dursun ve Genel Sekreter Adnan Bengi katıldı.

Editör: Gülçin Kargaoğlu