MAARİF MODELİNE ÇYDD’ÖDEMİŞ ŞUBESİNDEN RET! MAARİF MODELİNE ÇYDD’ÖDEMİŞ ŞUBESİNDEN RET!

Oda Başkanı İbrahim Surav, Meclis Başkanı Arif Basmacı, Meclis Üyeleri H.Selçuk Bütün, Sinan Dündar, Tevfik Can Kiraz, Barış Yılmaz, Sadık Güllü, Zekeriya Ksrsbıyık, Osman Hslıcı, Olgun Ballı, Hurşit Nallı, Metin Dursun ve Genel Sekreter Adnan Bengi katıldılar. 
İki gün boyunca TOBB İkiz Kuleler’de devam eden programda Oda Meclis Üyelerimiz TOBB’un kurumsal yapısı, Türkiye ve Dünya Ekonomisi’ndeki Güncel Gelişmeler, Türkiye ve Dünya Ekonomisi’ndeki Dönüşüm, Türk Dış Politikasının Bugünü ve Geleceği, Protokol Kuralları, İş Hayatında İletişim gibi birçok başlıkta eğitim aldılar.
 
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanımız Sayın M. Rıfat Hisarcıklıoğlu’da Meclis Üyeleri Bilgilendirme Semineri’ne katılarak yaptığı konuşmasında; bu bilgilendirme seminerlerinin, içinde bulundukları kurumu tanımak için çok güzel bir fırsat olduğunu, TOBB’un Türkiye’nin en demokratik kurumu olduğunu vurgulayan Hisarcıklıoğlu, meclis üyelerinin il ve ilçelerinin kanaat önderi olduğunu belirterek Meclis Üyelerine Teşekkürlerini iletti.

Editör: Tutku İç