YERELGÜÇ/DİLEK ACAR GÜLEÇ

Bundan önce son olarak 2020 – 2022 Cumhuriyet Halk Partisi Kadın Kolları İzmir MYK Üyesi ve Genel Başkan Yardımcılığı görevini yapan İzmir 2. Bölge Milletvekili Adayı Ayten Gülsever Cumhuriyet Halk Partisi İzmir İl Başkanlığı tarafından Kiraz’da düzenlenen ikinci bölge milletvekili adayları tanıtımına katıldı.

CHP’nin İzmir 2.Bölge Milletvekili Adayı Ayten Gülsever, “Bugün iktidar yürüyüşümüze Kiraz’dan başladık. Tüm Kirazlılara selamlarımı sevgilerimi iletiyorum. Hep birlikte burada daha güçlüyüz. Ben Tire adayı olarak çıktım. Ama bugün burada Küçük Menderes Havzasını temsil edecek 14 aday arkadaşımla birlikte geldik. Bu coşkuyu halkımızla paylaşmaya geldik. Gruplara ayrılarak tüm ilçelerimizde sabahtan akşama kadar halkın arasında olacağız.  STK’ların arasında olacağız. Örgütlenerek coşkuyla iktidar yolunda olacağız.”

HEMCİNSLERİMİN DESTEĞİNİ YÜREKTEN HİSSEDİYORUM

Gülsever “Bir kadın vekil adayı olarak özellikle kadınların ciddi desteğini hissediyorum. Bir kadın dostu olarak, bir örgütten gelen ve aynı zamanda halkın içinden buranın bir evladı olarak hepsinin desteğini hissediyorum. İnşallah aldığımız bu desteğe layık oluruz” dedi.

Editör: Dilek Acar