THK Kurban Derisi Toplamayacak THK Kurban Derisi Toplamayacak

Birlik-beraberlik mesajlarının verildiği organizasyonda yerel seçim süreciyle ilgili yol haritası değerlendirildi. CHP Ödemiş’te yerel seçim çalışmalarının startı 3 Şubat Cumartesi günü parti binasında yapılacak geniş katılımlı bir toplantıyla verilecek.
CHP Ödemiş İlçe Başkanı Bülent Eker ve yönetim kurulu üyelerinin ev sahipliğinde Taypark’ta düzenlenen organizasyonda Cumhuriyet Halk Partisi Ödemiş Belediye Başkan Adayı Mustafa Turan, Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, aday adayları Bekir Keskin, Özay Kaptan ve Erdem Boyacı ile buluştu. 
CHP Ödemiş İlçe Başkanı Bülent Eker, “Cumhuriyet Halk Parti Ödemiş ailesinin en büyük gücü birlikteliğidir. Birbirine kenetlenmesidir. Bugün de Belediye Başkan Adayımız Mustafa Turan, Belediye Başkanımız Mehmet Eriş ve değerli aday adayı başkanlarımızla birlikte bu birlikteliğin en güzel yansımasını yaşıyoruz. Bizleri 31 Mart’ta başarıya ulaştıracak olan bu birlikteliktir. Bu güzel tablo seçim süreci boyunca Ödemişimizin 99 mahallesinde devam edecektir. Hep birlikte bu hizmet maratonunda bayrağımızı daha ileriye taşımak için hazırız” dedi.

ADAY ADAYLARINDAN “BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ” MESAJLARI
CHP Ödemiş Belediye Başkan Adayı Mustafa Turan’ı tebrik edip başarılar dileyen Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, Ödemiş’te halkçı belediyecilik anlayışının Mustafa Turan ile devam edeceğini belirterek seçim sürecinde tek yürek olup başarıya hep beraber ulaşacaklarını vurguladı.
Başkan aday adaylarından 2009-2014 dönemi Ödemiş Belediye Başkanı Bekir Keskin, CHP’nin yerel seçimi üst üste ikinci kez kazanıp Ödemiş’te uzun süredir oluşmuş olan algıyı değiştireceğini ve bir ilki başaracağını, hep beraber bu amaç için çalışacaklarını kaydetti.
Başkan aday adaylarından CHP İl Disiplin Kurulu Üyesi Av. Erdem Boyacı, Cumhuriyet Halk Partisi’nin her yaştan üyesiyle yerel seçime hazır olduğunu, CHP Ödemiş İlçe Yönetiminin de bu anlamda tecrübeli isimlere sahip olduğunu belirterek, partinin her bir üyesinin üstleneceği sorumlulukla Ödemiş Belediyesi’nde Cumhuriyet Halk Partili belediyecilik anlayışının devam edeceğini belirtti.
Başkan aday adaylarından 2012-2018 dönemi Küçük Menderes Sulama Birliği Başkanı ve İzmir Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi Özay Kaptan,  Cumhuriyet Halk Partisi’nin Ödemiş’te birlik-beraberlik içerisinde olduğu her seçimde sandıktan ilk sırada çıktığını hatırlatarak 31 Mart yerel seçimlerinde de hep beraber çalışarak seçimi kazanacaklarından şüphesinin olmadığını açıkladı.

TURAN: “GENÇLİĞİMİZLE, ÇALIŞKANLIĞIMIZLA VE HALKIMIZIN DESTEĞİYLE BAŞARAMAYACAĞIMIZ HİÇBİR ŞEY YOK”
CHP Ödemiş Belediye Başkan Adayı Mustafa Turan, Cumhuriyet Halk Partisi çatısı altında uzun yıllar siyasetin içerisinde önemli görevler üstlenmiş her bir aday adayına teşekkür ederek, “CHP Ödemiş İlçe Yönetimimizin öncülüğünde bugünkü bu samimi buluşma bizim en büyük gücümüzün birlikteliğimiz olduğunu bir kez daha göstermiştir. İlçe Başkanlığım döneminde de bu birliktelik her zaman önceliğim olmuştu. Bu süreçte genciyle tecrübelisiyle her bir parti üyemizin yüreğinden kopup gelen destekle ilçemizi adımlayacağız. Yerel seçimlerle birlikte halkçı belediyeciliğin, sosyal belediyeciliğin süreceği yeni bir dönemde bayrağı daha ileriye taşımak için çok çalışacağız. Üreticimizin olmazsa olmazı mazota neredeyse her hafta zamların geldiği, emeklinin unutulduğu, ücretlinin vergi yükü ile soluk almakta zorlandığı bu derin ekonomik krizde halkımıza umut olacak, sosyal belediyecilikle halkımızın yükünü bir nebze de olsa hafifletecek proje ve çalışmalarımızı en iyi şekilde anlatacağız. Yıllardır iktidardan hak ettiğini alamayan ilçemizde İzmir Büyükşehir Belediyemizin dev yatırımlarının sürmesi, Ödemiş’e yeni sayfalar açtıracak çalışmalara imza atılması için İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Dr. Cemil Tugay ile Bozdağlar’dan Aydın Dağları’na dek her bir hemşehrimizin önce gönlünü kazanacağız. Gençliğimizle, çalışkanlığımızla ve halkımızın desteğiyle başaramayacağımız hiçbir şey yok. Bugün burada oluşan örnek tablo için tüm yol arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Birlikte başaracağız” dedi.
Cumhuriyet Halk Partisi Ödemiş İlçe Başkanlığı, yerel seçim çalışmalarının startını 3 Şubat Cumartesi günü saat 13.00’te CHP Ödemiş İlçe Binası’nda düzenlenecek geniş katılımlı toplantıyla verecek.
 

Editör: Tutku İç