YERELGÜÇ - AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli gönül seferberliği kapsamında üçüncü kez Ödemiş’e gelerek AK Parti Ödemiş ilçe başkanlığına ziyarette bulundu.

AK Parti Ödemiş İlçe başkanlığında AK Parti Ödemiş ilçe Başkanı Muhammet Şen, Yönetim Kurulu üyeleri, AK Parti Kadın Kolları başkanı Asuman Karakayaoğlu, AK Parti Ödemiş Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Aydın tarafından AK Parti Ödemiş İlçe binası önünde karşılanan Sürekli daha sonra ilçe binasında basınla bir araya gelerek, açıklamalarda bulundu.

Sürekli, “Gönül seferberliğinin üçüncü etabı kapsamında bugün bir kez daha Ödemiş, Bayındır, Kiraz programlarımızı icra ediyoruz. En son Ödemiş’e geldik. En son programımız şu anda sizinle birlikte yapıyoruz. Bütün Küçükmenderesdeki ziyaret sürdürdük. Hakikaten sahada gördüğümüz tablo muhteşem halkımızın teveccühü çok yüksek gönül seferberliği üçüncü etabı çalışmaları başarıyla sürüyor. Ödemiş’e güveniyorum. Ödemiş bu süre zarfında bir süre içerisinde çok başarılı çalışmalar icra etti. Gönül seferberliği birinci ve ikinci etabında da o zaman başarılı çalışmalar yaptı. Birinci etabında Şerif başkanımla çalışmıştık. İkinci ve üçüncü etapta Muhammet başkanla çalışıyoruz.  Gerek Ramazan programları gerek üye kayıt kampanyalarında, gerek sandık çalışmalarında Ödemiş gerekse esnaf halkla ilişkiler çalışmalarında doludizgin gidiyor. İki defa gönül seferberliği, birinci ve ikinci etaplarında kampanya yaptık. Ödemiş’e ilk üçüncüye girdi ama bu sefer Ödemiş kesin birinci olacak” dedi.

Ziyaret sonrası il başkanı Sürekli ve ilçe başkanı Şen, Ödemiş Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kooperatifi Başkanı Turgut Usluca’yı ziyaret etti. Sürekli burada, "Arasta Çarşımızın restorasyonu başta olmak üzere önemli müjdeler verdik. Ekonomimizin önemli unsurlarından biri olan esnaflarımızın daima yanında olacağız" diye konuştu.

Sürekli daha sonra Ödemiş’te yaşayan Cuma Şaşkın ile Halime Şaşkın’ın çiftinin evlerine konuk oldu.