HABER/ BURCU TUNÇ

Ödemiş Fotoğraf Sanatı Derneği üyeleri tarafından çeşitli zamanlarda ve mekânlarda çekilen kadın portrelerinin fotoğraflarının beğeniye sunulduğu sergi 8-12 Mart tarihleri arasında Yıldız Kent Müzesi sergi salonunda ziyaretçilerini bekliyor olacak.

Serginin açılışına Ödemiş İlçe Jandarma Komutanı Kıdemli Yüzbaşı Cihan Gültekin, Ödemiş Fotoğraf Sanatı Derneği başkanı Dr. Tarkan Kızartıcı, Ödemiş Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Ahmet Emen, Ödemiş Fotoğraf Sanatı Derneği yönetim kurulu üyeleri, dernek üyeleri ve fotoğraf sanatına gönül verenler katıldı.

TÜM ÖDEMİŞLİLERİ SERGİMİZE BEKLERİZ

YILMAZ GÖÇMEN’İN YENİ KİTABI ÇIKTI YILMAZ GÖÇMEN’İN YENİ KİTABI ÇIKTI

Açılış öncesi bir konuşma yapan Ödemiş Fotoğraf Sanatı Derneği başkanı Dr. Tarkan Kızartıcı “Derneğimiz’in fotoğraf sanatçıları tarafından hazırlanmış ve 8-12 Mart tarihleri arasında Yıldız Kent Müzesinde açık kalacak olan ‘KADIN’ konulu fotoğraf sergimize göstermiş olduğunuz katılım için hepinize teşekkür ediyoruz. Burada hem yönetim kurulu hem de dernek üyesi sanatçı arkadaşlarımız tarafından çekilmiş olan 36 adet fotoğrafı sergileyeceğiz. Yaklaşık 1 ay önce de karma bir sergi gerçekleştirmiştik. Amacımız fotoğraf ortak paydamız olsun fotoğraf hobisini yaşatmaya devam edelim isteğidir” dedi. 

Konuşmanın ardından yapılan kurdele kesimini sergiye katılan kadınlar gerçekleştirdi. Kurdele kesimi sonrası sergi davetliler tarafından ziyaret edildi.
 

Editör: Tutku İç