YERELGÜÇ/BURCU TUNÇ

Karşıyaka Kent Konseyi Engelsiz Yaşam Meclisi ve Ödemiş Belediyesi işbirliği ile Ödemiş Belediyesi Düğün Salonu ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen Karşıyaka Kent Konseyi Engelsiz Yaşam Meclisi "Bir Nota Bir Gülüş Korosu" konserine Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş ve eşi Selma Eriş, Umurbey Mahallesi Muhtarı Hatice Çavdar, Ödemiş Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Ahmet Emen, Ödemiş Engelsiz Yaşam Derneği Başkanı Hülya Tunç, Karşıyaka Kent Konseyi Engelsiz Yaşam Meclisi Başkanı Atiye Okka, eski başkan Hülya Polat, Ödemiş kent konseyi başkanı Mehmet Taşlı, Demokrat Parti Ödemiş Belediye Başkan Adayı Dilek Acar Güleç, e üyeleri ile davetliler katıldı.

ÖDEMİŞ'TE 18 BİN 942 ÖĞRENCİ İÇİN SON DERS ZİLİ ÇALDI ÖDEMİŞ'TE 18 BİN 942 ÖĞRENCİ İÇİN SON DERS ZİLİ ÇALDI

KARŞIYAKA DIŞINDA İLK KEZ ÖDEMİŞ’TE KONSER VERİYORUZ
Konser öncesi bir konuşma yapan Karşıyaka Kent Konseyi Engelsiz Yaşam Meclisi Başkanı Atiye Okka “Ödemiş’te ilk defa bir konser vereceğiz. Koromuz 20 genç ve 20 anneden oluşuyor. Bizler ilk kez Karşıyaka dışından bir ilçede konser vereceğiz. Bu anlamda bizlere destek çıkan ve en güzel şekilde bizleri ağırlayan değerli belediye başkanımız Mehmet Eriş’e çok teşekkür ediyoruz. Katılım sağlayan siz değerli misafirlerimize hoş geldiniz diyor koromuzun herkese örnek olmasını diliyoruz“ dedi.

Kurucu ve eski başkan Hülya Polat ise “Belediye başkanımız Sayın Mehmet Eriş’e bizleri ağırladığı ve desteklerini esirgemediği için çok teşekkür ederiz. Gençlerimiz uzun zamandır bu tür faaliyetleri sürdürüyorlar. Sizlere Karşıyaka belediye başkanımız Sayın Cemil Tugay’ın ve Karşıyaka Kent Konseyi Başkanı Sayın Selman Boyacıoğlu’nun selamlarını getirdim. Herkese keyifli dakikalar diliyorum“ dedi.
Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş “Karşıyaka’dan gelen değerli misafirlerimize hoş geldiniz diyorum. Sizleri Ödemiş ailesi olarak en iyi şekilde ağırlamaktan mutluyuz. Çocuklarımız az sonra kulaklarımızın pasını silecektir. Hepsine ilçemiz adına çok teşekkür ediyorum“ dedi.
Konuşmaların ardından Karşıyaka Kent Konseyi tarafından Başkan Eriş’e bir plaket taktim edildi. Başkan Eriş’te konuklara hediyeler verdi.
Karşıyaka Kent Konseyi Engelsiz Yaşam Meclisi Başkanı Atiye Okka etkinliği destekleyen kurum ve kişileri sahneye çağırarak katılım belgelerini taktim etti.

DEMOKRAT PARTİ ÖDEMİŞ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI DİLEK ACAR GÜLEÇ ÖZEL ÇOCUKLAR İLE BİRLİKTE YAKLAŞAN YENİ YILI KUTLADI

Demokrat Parti Ödemiş Belediye Başkan Adayı Dilek Acar Güleç, katılım belgesini Karşıyaka Kent Konseyi Engelsiz Yaşam Meclisi Başkanı Atiye Okka’nın elinden aldı. Burada bir konuşma yapan Güleç “Bu kıymetli etkinliği düzenleyen Karşıyaka kent konseyine ve başkanımız Sayın Mehmet Eriş’e çok teşekkür ediyorum. Keşke bu akşam bu salon çok daha fazla kalabalık olsaydı. Böyle günlerde özel çocuklarımızın yalnız bırakılmaması gerekiyor. İnşallah bir sonraki seferde daha kalabalık oluruz” dedi.


Koro şefi Çiğdem Sabuncuoğlu’nun eşliğinde birbirinden güzel şarkıları ve türküleri seslendiren gençler salondakilere keyifli anlar yaşattılar.
Program sonunda Demokrat Parti Ödemiş Belediye Başkan Adayı Dilek Acar Güleç gençlere bir sürpriz yaparak özel çocuklarla birlikte yeni yıl pastası kesti ve balon dağıttı.

Editör: Gülçin Kargaoğlu