Milli Türkiyem Hareketi Partisi Genel Başkanı Ödemişli siyasetçi Bülent Karabulut, bugün gerçekleştirdiği toplantıda bölge sorumlularının isimlerini açıkladı. 

Genel Başkan Karabulut toplantıda gerçekleştirdiği konuşmada şunları söyledi, “Ben Milli Türkiye’m Hareketi Partisi Genel Başkanı Bülent karabulut.  28 yıllık siyasi hayatımda yeniden oluşan siyasi bir hareketin lideri olarak bugün danışmanlar kurulu toplantımızı gerçekleştirmek üzere danışman arkadaşlarımızla birlikteyiz. Danışman arkadaşlarımızın isimlerini kamuoyu önünde sizlerle paylaşmak istedim. Şu an ülkemizde merkez sağda bir boşluğun olduğunu bildiğimizden dolayı ve o boşluğu dolduracak olanların bizler olduğuna inandığımız için bu yola devam ettik. Bu vesileyle Marmara  bölgesinden sorumlu başdanışmanımız Emre Evren kardeşimi taktim etmek isterim. Genç, güvenilir ve sözünde duran bir kardeşimdir. Kendisine hayırlı olsun diyorum ve başdanışmanlık yolunda başarılar diliyorum. Doğu ve Güney Doğu Anadolu’dan sorumlu başdanışmanız Metin Bozkurt. Metin kardeşim çok eskiden tanıdığım bir kardeşimdir. Metin kardeşim de Doğu'dan sorumlu baş danışmanım olarak görev alacaktır. Doğu il ve ilçe temsilcilerinde atamadan sorumlu olacaktır. Hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum. Ege Bölgesi’nden sorumlu başdanışmanız Ali Evren. Ege Bölgesi il ve ilçe temsilciliklerinde atamadan sorumlu olacaktır. Kendisine görevinde başarılar diliyor hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum. Akdeniz Bölgesi’nden sorumlu başdanışmanız ise genç kardeşimiz Sinan Tunga. Akdeniz Bölgesi’nde partimiz adına temsilciler atanması konusunda tek yetkili kişi olacaktır. Kendisine bu görevde başarılar diliyorum.  Bu yola çıktığımızdan beri her zaman yanımda olan Serkan Şinasi Urcan burada. Kendisi hem partimizin genel başkan yardımcısı hem parti genel başkan başdanışmanı olarak görevini sürdürecektir. Ayrıca Karadeniz ve İç Anadolu Bölgesi’nden sorumlu olmak üzere iki ayrı sorumluluk daha almıştır. Arkadaşıma her iki görevde de başarılar diliyorum. Baş danışmanlığı hayırlı uğurlu olsun. Bu bölgelerde temsilcilik ataması konusunda tek yetkili arkadaşımızdır. Bu vesileyle merkez sağdaki arayışın çözümünün bizde olduğuna inanarak, halkın içinden bir adım dahi ayrılmadan her daim halkın içinde olacağımıza yürekten söz veriyorum. Hepinizi Allah’a emanet ediyorum çok teşekkür ediyorum” dedi.

VATANDAŞ KURBAN PAZARINA AKIN ETTİ PAZARDA DEVEKUŞU SÜRPRİZİ VATANDAŞ KURBAN PAZARINA AKIN ETTİ PAZARDA DEVEKUŞU SÜRPRİZİ

Bölge sorumluları ise şunlar oldu;
Marmara Bölgesi Sorumlusu Başdanışman Emre Evren,
Doğu ve Güney Anadolu Bölgesi Sorumlusu Başdanışman Metin Bozkurt,
Ege Bölgesi Sorumlusu Başdanışman Ali Evren,
Akdeniz Bölgesi Sorumlusu Başdanışman Sinan Tunga,
Parti Sözcüsü, Karadeniz ve İç Anadolu Bölgesi Sorumlusu Serkan Şinasi Urcan,
Genel Merkez Sorumlusu Ali Oktan ve Hasan Önem,
Genel Sekreter ve Başdanışman Osman Kul,
Genel Başkan Başdanışmanı Gülseren Haykut.
 

Editör: Tutku İç