Bu açıklamanın ardından MHP Ödemiş İlçe Başkanı Ceyhun Kınlı bir açıklama yaparak “Dün itibariyle CHP Ödemiş İlçe Başkanı ve beraberindeki heyetin hükümet binası önünde sergiledikleri tiyatroya hep birlikte tanık olduk" dedi.

ÖDEMİŞ’TE KAZA: 1 ÖLÜ ÖDEMİŞ’TE KAZA: 1 ÖLÜ

Kınlı şöyle devam etti, "Mecliste grubu bulunan partilerden sadece terör örgütünün uzantısı olan partinin ve CHP'nin imza atmadığı terörü lanetleyen bildiriye gelen tepkilerden sonra böyle bir tiyatro yazarak oynayan CHP'nin içine düştüğü durumun, inandırıcılığının kalmadığının, milletteki kredisinin tamamen bittiğininde bu tiyatro bir nevi göstergesidir. 
Terörün açık destekçileriyle siyasi ikbal uğruna işbirliği içerisine girenlerin, şehit cenazesinden çıkıp, şehidin naaşı soğumadan soluğu Dem Parti'de alanların kendi memleketlerinde bile gördükleri muamele ortadayken bize çok fazla söz düşmemiş milletimiz gerekeni söylemiştir.
Bu millet vatan evlatlarını toprağa verirken terörü lanetleyemeyenleri, onların uzantılarını, aleni ve gizli destekçilerini unutmayacaktır. 
Tekrar şehitlerimize Allah'tan rahmet ve Aziz Milletimize başsağlığı ve sabırlar dilerken,dört bir yanı şehit kanıyla sulanan vatanımızın kıyamete kadar Türk yurdu olarak kalacağından hiç şüphemiz yoktur. Ne mutlu Türküm diyene“

Editör: Tutku İç