ÖDEMİŞ'TE DAVUT DEDE ŞENLİĞİ YAPILDI ÖDEMİŞ'TE DAVUT DEDE ŞENLİĞİ YAPILDI

Milliyetçi Hareket Partisi Ödemiş İlçe Teşkilatı 2023'ün son günlerinde de sahadaydı. Merkeze uzak mahallelerden Çamlıca ve Küre mahallelerini ziyaret eden MHP İlçe teşkilatı her iki mahallede de yoğun bir ilgiyle karşılandı.
 
Muhtarlarla ve Mahalle temsilcileriyle bir araya gelen MHP Ödemiş İlçe Başkanı Ceyhun Kınlı, yaklaşan yerel seçimlerle ilgili temaslarda bulundu. MHP İlçe Teşkilatı, akşamları gerçekleşen mahalle ziyaretlerinin yanı sıra gündüz ziyaretlerinde de Ödemiş Müftüsü Mustafa Türköz, Ödemiş Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi Başkanı Turgut Usluca, Ödemiş Ziraat Odası ve aynı zamanda İzmir İli Damızlık Birliği Başkanı Ahmet Kocaağa ve Ödemiş İlçe Tarım Müdürü Ömer Faruk Tutar'ı ziyaret etti. 

MHP İlçe Başkanı Ceyhun Kınlı, "Oldukça verimli geçen görüşmeler gerçekleştirdik, ilçemiz için gece gündüz demeden çalışmalarımızı son sürat sürdürüyoruz. Müftümüze, Oda Başkanlarımıza, Kurum Müdürlerimize, Muhtarlarımıza ve ziyaretlerimiz esnasında bizi bağrına basan Ödemişli hemşehrilerimize teşekkür ediyoruz" dedi.

Editör: Tutku İç