YERELGÜÇ/AYDIN UYSAL

Genel Sekreter Yardımcısı Tamer Osmanağaoğlu ve İl Başkan Yardımcısı Serdar Seçkin Tire İlçe Teşkilatını ziyaret edip istişarelerde bulunup İlçe Başkanı Arif Demirkan ve İlçe Yöneticileriyle bir araya gelerek çalışmalara hakkında bilgi aldı. Buradan Bayındır’a geçen Osmanağaoğlu ve beraberindeki ekip Bayındır İlçe Başkanı Şevki Aksu, İlçe Yöneticileri ve Meclis Üyeleri ile bir araya gelerek sahaya yönelik çalışmaları dinleyerek bilgi alışverişinde bulundu.

Ödemiş İlçe Başkanı Oktay Akıllı, İlçe Yönetimi ve partilere ziyaret eden Osmanağaoğlu ve beraberindeki ekip burada da bir durum değerlendirmesi yapıp Beydağ İlçe Başkanı Muhittin Yeşilçayır, Kiraz İlçe Başkanı Musa Özdemir’i ziyaret ederek programını tamamladı

Yapılan saha çalışmaları hakkında bilgi veren MHP Genel Sekreter Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu, “İzmir’de teşkilatlarımız ile birlikte tüm mensuplarımızın gerçekleştirdiği çalışmalarda büyük bir gayret ve özveri görüyoruz. Bununla birlikte 2023 seçimlerinin önemi doğrultusunda bu çalışmalarımızın temposu gün geçtikçe artacak. İzmirli hemşerilerimizin Milliyetçi Hareket Partisine ve teşkilatlarımıza verdiği desteğinin de artacağını görüyoruz” dedi.