HABER/AYDIN UYSAL 

İzmir Büyükşehir Belediyesi Kiraz'da öğrencilere yönelik ücretsiz yüzme kurslarını başlatıyor. Kurban Bayramı tatili sonrası başlayacak olan kurslar için İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Daire Başkanlığı ekiplerince Kiraz Ortaokulu bahçesinde dev portatif havuzlar kurulacak.

Yedi gün yirmi dört saat güvenliğin sağlanacağı kurslar, Gençlik ve Spor Daire Başkanlığı Öğretmenleri tarafından verilecek. Düzenlenecek kurslar için vatandaşlar İzmir Büyükşehir Belediyesi Kiraz Yerel Hizmetler Şube Müdürlüğünde kayıtlarını yaptırabilecek. Hafta içi her gün iki ay boyunca sürecek olan yüzme kurslarında öğrencilere yönelik çeşitli etkinlikler de düzenlenecek. 

KİRAZLILARA YÖNELİK ETKİNLİKLERİMİZ DEVAM EDECEK

Kayıtların bayram tatili sonrası başlayacağını duyuran Kiraz Yerel Hizmetler Şube Koordinatörü Ümit Kazak, "Okulların kapanması sonrası yaz kursları çerçevesinde İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Daire Başkanlığımız ve Kiraz Yerel Hizmetler Şube Müdürlüğü olarak Kiraz'da öğrencilerimize yönelik ücretsiz yüzme kursları düzenliyoruz. Kurslarımız için tesisimiz Kiraz Ortaokulu bahçesinde kurulacak. Vatandaşlarımız şubemize kayıtlarını yaptırabilecek. Kurslarımız hafta içi her gün iki ay boyunca sürecek. Bizlere bu konuda destek veren İlçe Kaymakamımız Onur Titiz'e ve ilçemize her konuda desteğini sürdüren Başkanımız Tunç Soyer'e çok teşekkür ediyoruz” dedi.