YEREL GÜÇ/ BURCU TUNÇ


Daha sonra Kiraz Kaymakamı Onur Titiz ve Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar Kutlu tarafından Atatürk anıtına çelenkler sunuldu.

Törene Kiraz Kaymakamı Onur Titiz, Belediye Başkanı Saliha Özçınar Kutlu, ilçe protokolü, kurum müdürleri, gaziler, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri katıldı. Burada bir konuşma yapan Belediye Başkanı Saliha Özçınar Kutlu, “Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü vefatının 85. yıl dönümünde saygı, minnet ve rahmetle anıyorum“ dedi.    


BEYDAĞ’DA 10 KASIM ATATÜRK’Ü ANMA PROGRAMI KAPSAMINDA ATATÜRK ANITINA ÇELENK BIRAKILDI 
Ulu Önder Atatürk’ün ebediyete intikalinin 85.yıl dönümünde Beydağ’da bulunan Atatürk anıtına çelenk sunum töreni yapıldı. Tören saat 09.05’te önce saygı duruşu sonra İstiklal Marşının okunması ile başladı. Tören’e Beydağ Kaymakamı İrem Bahar Yağan, Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar, ilçe protokolü, siyasi parti temsilcileri, STK temsilcileri katıldı. 


Bayındır'da Cumhuriyetimizin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 85. yıl dönümü münasebetiyle Atatürk anıtına çelenk sunuldu. 
Çelenk sunma törenine Bayındır Kaymakamı Emin Kaymak, Belediye Başkanı Uğur Demirezen, ilçe protokolü, kurum amirleri, siyasi parti temsilcileri, STK temsilcileri katıldı. 

BAYINDIR’DA YANGIN! BAYINDIR’DA YANGIN!


Burada bir konuşma yapan Bayındır Belediye Başkanı Uğur Demirezen, “Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü vefatının 85. yılında rahmet, minnet ve saygıyla yâd ediyoruz” dedi.

Editör: Tutku İç