YERELGÜÇ/AYDIN UYSAL

İYİ Parti İlçe Yöneticileri, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları mahalleler, esnaflar ve Ödemişli vatandaşları ziyaretlerde bulunarak oy istiyor ve İYİ Parti’nin seçim propagandasını yürütüyorlar.

Seçim güvenliğiyle ilgili Yerelgüç’e konuşan İYİ Parti Küçük Menderes Seçim İşleri Bölge Koordinatörü ve İYİ Parti Ödemiş Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yunus Emre şunları söyledi, “Sahaya indiğimizde halkın tepkisi çok güzel. Onların bizlere olan ilgisi ve sevgisi bizleri mutlu ediyor. Her zaman dediğimiz gibi birlikte başaracağız. Birlikte kazanacağız. 1 oyumuz var, oyumuz namusumuz, herkesi sandığa bekliyoruz. Seçim sandıklarında seçim güvenliğini almış bulunmaktayız. Sandıklarımıza sahip çıkıp seçimi kazanacağız.”

Seçimin ardından ilk istifa eden isim o oldu Seçimin ardından ilk istifa eden isim o oldu

Seçim çalışmalarıyla ilgili Yerelgüç’e konuşan İYİ Parti Ödemiş Propaganda ve Basın İşleri Sorumlusu ve Basın Sözcüsü Hakan Küçük ise şunları ifade etti, “Ödemiş’te seçim atmosferi ve ruhu gayet güzel. Seçimin hızlı ve akışkan gitmesi için tüm teşkilatımızla aktif olarak sahada mücadele ediyoruz. Seçime sayılı günler kala bütün oy kullanacak olanlara ulaşmaya çalışıyoruz. Ödemiş’in önü açık, Ödemiş İYİ olacak. 14 Mayıs Pazar günü her ne olursa olsun sandığa gidin.”

Seçim çalışmalarında İlçe Kadın Kollarının yaptıklarıyla ilgili Yerelgüç’e konuşan İYİ Parti Ödemiş Kadın Kolları Başkanı Zeynep Demir şu ifadeleri kullandı, “Kadın Kolları olarak çok hızlı bir şekilde bütün vatandaşları ulaşmaya çalışıyoruz. Özellikle çalışmalarda ziyaret ettiğimiz kadınlardan çok güzel tepkiler alıyoruz. Genel Başkanımızın broşürünü gördüklerinde insanlarımızın yüzünde gülümsemeler oluşuyor. Gençlere de hitap eden bir başkan olduğum için. Bende bu güzel tepkileri gördükçe işimi zevkle azimle yapmaya çalışıyorum.”

Güneş Türkiye’nin üzerine yeniden doğacak

Seçim çalışmalarında İYİ Parti Ödemiş Gençliğinin yaptıklarıyla ilgili Yerelgüç’e konuşan İYİ Parti Ödemiş Gençlik Kolları Başkanı Yasin Subatan şunları söyledi, “Seçime az bir süre kalmasına rağmen tüm hızımızla çalışıyoruz. Umutsuzluk içinde kalan tüm gençler biz geliyoruz İYİ’ler geliyor. 15 Mayıs sabahına çok güçlü bir Türkiye’yi uyanacağız. Güneş Türkiye’nin üzerine yeniden doğacak.”