YERELGÜÇ/AYDIN UYSAL

İYİ Parti Ödemiş Kadın Kolları Başkanı Zeynep Demir açıklamasında şunları belirtti, “Ödemiş İYİ Parti Kadın Kolları Başkanı olarak göreve başladığım ilk günümde, dünyadaki tüm gelişmiş ülkelerden önce kadınlara seçme ve seçilme hakkı vermiş olan Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün kıymetli annesi Zübeyde Hanım’ın manevi huzurunda minnetlerimizi sunmak ve Atamızdan aldığımız güçle İyi Parti Kadın Kolları ekibi olarak seçim çalışmalarımızı hızlandırmak için buradayız. Liderimiz Meral Akşener ve Kadın Politikaları Başkanımız Ünzile Yüksel Hanımefendinin, ‘Kapı çal gönül al’ projesi kapsamında Ödemiş’te çalınmadık kapı, alınmadık gönül bırakmadan var gücümüzle çalışacağız. Yapacağımız çalışmalarla sadece merkez mahallerde değil, kırsalda ve en uzak dağ köylerinde yaşayan cefakar kadınlarımızın sesini duyuracağımızdan kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

İYİ Parti Ödemiş Kadın Kolları Başkanı Zeynep Demir ve parti kadın kolları yöneticileri, Ödemiş Huzurevi sakinlerini ziyaret etti.

Başkan Zeynep Demir özellikle kimsesi olmayan yaşlıların sağlık durumlarıyla ilgili bilgiler alarak onların ihtiyaçları konusunda notlar aldı. Huzur evi sakinlerine hurma dağıtımı yaparak onların yanında olduklarını dile getiren Demir, “Göreve geldiğim ilk günde bilgilerinden yararlanmak ve hayır dualarını almak için huzurevindeki büyüklerimizi ziyaret ettik. Kendileriyle çok hoş bir sohbet gerçekleştirdik. Gönüllerini aldık. Güler yüzlü karşılaşmaları ve hoş sohbetleri için kendilerine çok teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

Editör: Gülçin Kargaoğlu