HABER / BURCU TUNÇ

THK Kurban Derisi Toplamayacak THK Kurban Derisi Toplamayacak

KAMERA / SILA AVŞAROĞLU

HK Ayakkabı ve Çanta yılbaşı öncesi Akıncılar Mahallesi Gazi Caddesi No:3 adresinde yapılan açılış töreniyle vatandaşların hizmetine girdi. 
Ödemişli işletmeci Hüseyin Kannıcı’nın açtığı mağazada her yaşa, her ihtiyaca hitap eden spor, klasik, abiye ayakkabı ve çantaları bulmak mümkün. 
Açılışa Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, Demokrat Parti Ödemiş Belediye Başkan Adayı Dilek Acar Güleç, CHP Ödemiş Belediye Başkan Aday Adayı Bekir Keskin, Ödemiş Belediye Başkan Yardımcılarından Mustafa Gerçek ve davetliler katıldı.
Açılış öncesi dualar okundu lokma dağıtıldı. Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş açılış öncesi bir konuşma yaparak, “Esnaflığın en büyük özelliği güler yüzlü olmaktır. Hüseyin kardeşimizin güler yüzü hep bildiğimiz gibi. Ödemiş ayakkabıyla da ünlü bir şehir. Yeni işyerinin Hüseyin kardeşimize ve ailesine hayırlı, uğurlu, bereketli olmasını dilerim“ dedi.
Eşiyle birlikte Yerel Güç mikrofonlarına konuşan mağaza sahibi Hüseyin Kannıcı ve eşi Ayten Kannıcı, “Ayakkabıcılık mesleği baba mesleğimdir. Bende yıllardır bu mesleği sürdürmeye çalışıyorum. Bu vakte kadar edindiğim tecrübeleri daha da üst seviyelere çıkarmak için çalışmaya devam ediyorum. Ödemiş’e en iyi ve en aykırı modelleri getirerek burada bir çığır açmayı düşünüyoruz. Her yaş grubuna hitap eden ürünlerimiz mevcut. İlk adımdan başlayarak 50 numaraya kadar ayakkabı temin edebiliyoruz. Örneğin büyük numara ayakkabılar çok zor bulunuyor. Ancak biz bu ürünleri temin edebiliyoruz. Ortopedik, kaliteli, uygun fiyatlı tüm müşterilerimize ulaştırmak üzere kendilerini mağazamıza bekliyoruz. Ayrıca internet üzerinden instagram hesabımızdan satışlarımız devam etmektedir“ dedi.
Açılış kurdelasının hep birlikte kesilmesinin ardından davetliler mağazayı gezdi.

Editör: Tutku İç