ÖTO’da akreditasyon denetimi

Ödemiş Ticaret Odası, Türkiye Odalar ve Borsalar birliği akreditasyon sürecinde gerçekleşen denetimi başarıyla tamamladı

ÖTO’da akreditasyon denetimi

14-15 Eylül 2021 tarihlerinde 2 gün boyunca süren denetim, Türk Loydu Uygunluk Değerlendirme Hizmetleri AŞ. Denetçisi Sayın Gökhan Göksu  tarafından gerçekleştirildi. Denetim sonunda yapılan toplantıya; Ödemiş Ticaret Odası Başkanı Rıfat Eriş, Genel Sekreter Adnan Bengi, , Genel Sekreter Yrd. Ezgi Katırcıoğlu,, Ödemiş Ticaret Odası Akreditasyon Sorumlusu Begüm Sav ve oda personelleri katıldı.

Ödemiş Ticaret Odası Başkanı Rıfat Eriş konu ile ilgili ; “Oda ve Borsalarımızın hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini artırması için önemli bir araç olan Akreditasyon Sistemi uygulaması bizim çalışmalarımızda yol gösterici olmuştur. Kurumsal kapasitemizi arttırarak üyelerimize daha kaliteli hizmet vermek hep önceliğimiz olmuştur. Kurumumuzda sürekliliği sağlayacak sistemli çalışma sistemini benimseyerek ilerlemeye ve faaliyet göstermeye gayret ettik. Bu başarıda emeği geçen Oda personelimize, Yönetim Kurulu Üyelerimize, Meclisimize, Meslek Komitelerimize, Kadın Girişimci ve Genç Girişimci Üyelerimize özverili çalışmalarından dolayı da teşekkür ediyorum. Bu başarı hepimizin.  Akreditasyon sonucumuzun Üyelerimize, Kurumumuza hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum.” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214