Ödemişli muhtarlar anıta çelenk sundu

 Ödemişli Muhtarlar 19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle, Ödemiş Hükümet Meydanındaki törende, Atatürk Anıtına çelenk koydular.

Ödemişli muhtarlar anıta çelenk sundu
banner267

Haber: Dilek Acar

Törene Ödemiş Muhtarlar Derneği Başkanı Nihat Savuran, Ödemiş’teki kamu kurum temsilcileri ve Ödemiş merkez ve mahalle muhtarları katıldılar. Törende Prinçci Mahallesi Muhtarı Yalçın Kocakabak ve Anafartalar Mahallesi Muhtarı Hüseyin Macan Atatürk Anıtına çelenk sundu. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından Ödemiş Muhtarlar Derneği Başkanı Nihat Savuran konuşma yaptı.

Savuran, “Tüm Muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Günü Kutlu Olsun”

Ödemiş Muhtarlar Derneği Başkanı Nihat Savuran 19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle, ilçede bazı ziyaretler gerçekleştirdiklerini ifade ederek, “Hafta kapsamında, Ödemişli Muhtarlar olarak çeşitli ziyaretler gerçekleştirdik. Bu kapsamda Ödemiş İlçe Kaymakamımız Fatih Aksoy ve Ödemiş Belediye Başkanımız Mehmet Eriş’e ziyaretler gerçekleştirdik. Bu vesile ile tüm muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Gününün kutlu olmasını diliyorum” dedi.

Ödemişli Muhtarlar Ödemiş Hükümet Meydanındaki törenden sonra, İzmir Büyükşehir Belediyesinin Muhtarlar Günü kapsamında düzenlediği törene katıldılar.

Güncelleme Tarihi: 19 Ekim 2020, 15:16

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214