“EVDE FİZYOTERAPİ”
UZMAN KADROMUZ İLE SAĞLIĞINIZA ÖZEN GÖSTERİYORUZ 

ÖDEMİŞ EFE FİZYOTERAPİ VE SAĞLIKLI YAŞAM MERKEZİNDE DOĞRU UYGULAMA METODLARI İLE VÜCUDUNUZUN KENDİNİ İYİLEŞTİRMESİNE VE SAĞLIĞINIZIN DENGELENMESİNE KATKI SAĞLIYORUZ

Evde fizik tedavi hizmeti, nörolojik hastalıklar, akut ve kronik ortopedik rahatsızlıklar ve pediatrik hastalıklarda doktor tarafından uygun görülen tedavinin fizyoterapistler tarafından ev ortamında hastalara uygulanması işlemidir.

İZMİR'DE SINIF KAPATTIRAN UYUZ SALGINI! İZMİR'DE SINIF KAPATTIRAN UYUZ SALGINI!

Evde fizyoterapi hizmetimiz, danışanlarımızın yaşamını konforlu ve rahat bir hale getirmek ve bağımsızlıklarını kazanabilmeleri adına gerçekleştirdiğimiz uygulamalardır.
Yaralanma, felç, yaşlılık veya hastalık gibi nedenlere bağlı olarak hareket fonksiyonunda problem yaşayan tanısı doktor tarafından konmuş hastalara özel olarak yapılan bu uygulamalar kronik ağrı, güç kaybı, hareketlerde kısıtlılık, dengesizlik gibi durumlarda iyileşme sürecini hızlandırmak için yapılmaktadır.
Evde Fizyoterapi hizmeti İnme(Felç), Parkinson, Diz-Kalça Protez Cerrahileri Sonrası, Pediatrik Rehabilitasyon, Geriatrik(Yaşlılık) Rehabilitasyonu gibi birçok farklı alanda uygulanır.
Efe Fizyoterapi ve Sağlıklı Yaşam Merkezi olarak, evde fizyoterapi hizmetimizin amacı, hastanede veya klinik ortamda tedavi alamayan hastaların kendi ev ortamlarında fizik tedavi hizmeti sağlamaktır.
Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Muayenemiz ücretsizdir.

Editör: Tutku İç