HABER/ BURCU TUNÇ

Alınan kararın ardından İYİ Parti cephesinden konuyla ilgili olarak bir basın açıklaması geldi ve açıklamada işçi maaşları ödensin diye onay verdik ifadelerine yer verildi.

Konuyla ilgili olarak Demokrat Parti cephesinden de bir açıklama yapıldı.

İYİ PARTİ VE CHP ORTAK YÖNETİMİ BELEDİYEYİ MAAŞLARI ÖDEYEMEYECEK BİR DURUMA KADAR GETİRMİŞLER

Demokrat Parti Ödemiş İlçe Başkanı K.Murat Ateş yaptığı açıklamada 
“Demek ki İyi Parti ve CHP Ortak yönetimi belediyeyi maaşları ödeyemeyecek bir duruma kadar getirmişler.
Bu hale gelinceye kadar İYİ Parti neredeydi? Belediye Başkan Yardımcısı kendilerinden değil miydi?

CHP + İYİ PARTİ DERHAL SEÇİMDEN ÇEKİLEREK ÖDEMİŞLİLERDEN ÖZÜR DİLEMELİDİR

Bugün maaş ödeyemeyen belediye haline düşürülen CHP + İYİ Parti derhal seçimden çekilerek Ödemişlilerden özür dilemelidir. Ödemiş'in önünü açmak ve uzman ekip ve kadrolarla belediyenin geleceğini kurtarabilecek tek alternatif olan Başkan Adayımız Dilek Acar Güleç'e destek vermelidir.

Belediyeyi batırdıkları halde İYİ Parti + CHP ile geçmiş dönemlerde yine borçlu belediye oluşturan AK parti El ele vererek Ödemiş'i yok etmeye ant içmişçesine belediyenin kaynaklarını kurutmuşlardır. 5800 olan arazi sayısı ÖNCE AK PARTİ, SONRA CHP+İYİ Parti tarafında satılarak 3500 e kadar indirilmiştir. Kaynak üretmekten habersiz, sadece satarak yiyen belediyecilik anlayışınızla, bundan sonraki süreçte Ödemiş'i daha da geriye götürmek istediğiniz ortadadır.

Ödemiş’te Yangın Ödemiş’te Yangın

AK Parti / CHP / İYİ Parti İttifakına son vermek için, Ödemiş'te kaynak üreterek Ödemiş'i büyütmek için yola çıktık. Şeffaf kazanan ve kazandıran belediyecilikle bizlerle tanışacaksınız” dedi.
 

Editör: Tutku İç