“Bahane bulmak için değil çözmek için varız“ diyerek Demokrat Parti’den Ödemiş Belediye Başkanlığı için yola çıkan Dilek Acar Güleç ekibiyle birlikte Ödemiş’in her mahallesini tek tek ziyaret ederek mahalle sakinleriyle bir araya gelmeye ve dertlerini dinlemeye devam ediyor.
Geçtiğimiz gün Ödemiş’in Pirinççi mahallesine giden ve burada mahalle halkı tarafından coşkuyla ve karşılanan Güleç Pirinççi Mahallesi’nin sorunlarını ve sıkıntılarını vatandaşlardan dinledi.

“ÖDEMİŞ KENT KONSEYİ HESAPLAŞMALARIN HEDEFİ OLDU” “KENT KONSEYİ BUNDAN SONRA KİME HİZMET EDECEK?” “ÖDEMİŞ KENT KONSEYİ HESAPLAŞMALARIN HEDEFİ OLDU” “KENT KONSEYİ BUNDAN SONRA KİME HİZMET EDECEK?”


“FARKLI SİYASİ GÖRÜŞLERE SAHİBİZ VE İLK DEFA BİR BAŞKAN ADAYININ KARŞISINA BİRLİKTE GELDİK”

 ‘İlk defa farklı siyasi görüşlere sahip insanlar olarak bir siyasi temsilcinin, bir belediye başkan adayının karşısına hep birlikte geldik’ diyen Pirinççi Mahallesi sakinleri başkan adayı Güleç’le karşılıklı sohbet ederek fikir alışverişinde bulundular.


SİZLERE SÖZ VERİYORUM GÖREVE GELİR GELMEZ 
MAHALLENİZİN SORUNLARINI İVEDİLİKLE ÇÖZECEĞİM

Demokrat Parti Belediye Başkan Adayı Dilek Acar Güleç yaklaşık 500 kişinin yaşadığı mahallede üretim yolları, köprü, düğün salonu ve imar sorunlarını dile getiren mahalle halkına, “ 27 yıllık bir gazeteci olarak hepinizin sorunlarını, dertlerini bilen biriyim. Çözümleri de biliyorum. Artık insanları daha fazla kandırmanın manası yok. Bizler Ödemiş’i daha huzurlu, daha düzenli, daha yaşanılabilir bir kent haline getirmek için yola çıktık. Sizlere söz veriyorum göreve gelir gelmez mahallenizin sorunlarını ivedilikle çözeceğim” dedi.
 

Editör: Tutku İç