HABER/BURCU TUNÇ
KAMERA/BUSE BAĞCI

Milletvekili Uzun daha sonra Demokrat Parti İzmir İl Başkanı Ozan Demirbaş, Demokrat Parti Ödemiş İlçe Başkanı Kahraman Murat Ateş, Demokrat Parti Ödemiş Belediye Başkan Adayı Dilek Acar Güleç ve ilçe yönetimi ile birlikte Ödemiş Madeni İşler Ve Demirciler Odası Başkan’ı Ali Bozkan’ı ve Ödemiş Marangozlar ve Mobilyacılar Odası Başkan’ı Nihat Kâhya’yı makamlarında ziyaret ederek sohbet etti ve fikir alışverişinde bulundu.
Buradan ayrılan Milletvekili Salih Uzun, İzmir İl Başkanı Ozan Demirbaş, Demokrat Parti Ödemiş Belediye Başkan Adayı Dilek Acar Güleç ve ilçe yönetimi Ödemiş’in tarihi köyü Birgi’yi ziyaret etti.

Birgi Mahallesi Muhtarı Mutlu Sulukan ile bir araya gelen, Birgili esnaflarla sohbet eden ve onları dinleyen Milletvekili Salih Uzun ve beraberindekiler Birgi’de bugün açılışı geçekleşen Birgi Meydan Kahvesine de ziyarette bulundular.

Başkan Turan; Kız voleybol takımımızın başarısını kutluyoruz Başkan Turan; Kız voleybol takımımızın başarısını kutluyoruz

DİLEK HANIMA TEŞEKKÜR EDİYORUM. 31 MART’TA BÜYÜK BİR BAŞARI GÖSTERECEĞİMİZE İNANIYORUM

Ziyaretleri sonrası Yerel Güç’e konuşan Demokrat Parti İzmir Milletvekili Salih Uzun “Bugünkü ziyaretlerimizden sonra son derece memnun oldum. Dilek hanımı zaten takip ediyordum. Ancak gördüğüm tablodan sonra umudum iyice arttı. Dilek hanım burada Ödemiş’in bütün köylerine ve herkese dokunmuş. Herkesle mutlaka irtibatı olan biri olduğuna şahit oldum. Bu benim umudumu iyice arttırdı. Dilek hanıma teşekkür ediyorum.31 Mart’ta büyük bir başarı göstereceğimize inanıyorum. Bugün gördüklerim bana bu duyguyu yaşattı” dedi.

Editör: Tutku İç