Demokrat Parti Ödemiş’te meclis üyelerini tanıttı ve rozet töreni yaptı.
Yaklaşık 3 aydır sahada Ödemişlilerle bir araya gelen Demokrat Parti Ödemiş Belediye Başkan Adayı Dilek Acar Güleç,  Demokrat Parti Ödemiş İlçe Başkanlığında yapılan tören ile birlikte yol yürüyeceği bazı belediye meclis üyelerinin isimlerini açıkladı.  Parti binasında yoğun bir katılımla gerçekleşen törene İzmir İl Kadın Kolları Başkanı Gamze Özdemir, Demokrat Parti Kiraz İlçe Başkanı Soner Almaz, Demokrat Parti Kiraz İlçe Teşkilat Başkanı Sakin Sağ, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın Kolları Başkanı Fatma Kara ve yönetimi,  Gençlik Kolları Başkanı Orçun Bağcı ve yönetimi, partiye ve başkan adayı Dilek Acar Güleç’e gönül vermişler katıldı. 


31 MART GECESİ ZAFERİMİZİ KUTLAYACAĞIZ
Demokrat Parti Ödemiş İlçe Başkanı K. Murat Ateş, “ Her geçen gün büyümeye devam ediyoruz. Dilek başkanımız nereye gitse destek görüyor. Her geçen gün potansiyelimiz yükseliyor. Kısa zamanda  Gençlik Kolları Başkanımız Orçun Bağcı, Kadın Kolları Başkanımız Fatma Kara’nın da çalışmalarıyla gençlerimiz ve kadınlarımızla daha kalabalık olarak yol yürümeye başladık. İnşallah 31 Mart gecesi burada başkanımızın zaferini kutlayacağız” dedi.

AK PARTİ ÖDEMİŞ TANITIM, MEDYA  BİRİM BAŞKANLIĞINDA GÖREV DEĞİŞİMİ  YENİ BAŞKAN ÜMİT AKSU OLDU AK PARTİ ÖDEMİŞ TANITIM, MEDYA  BİRİM BAŞKANLIĞINDA GÖREV DEĞİŞİMİ YENİ BAŞKAN ÜMİT AKSU OLDU

DEMOKRAT PARTİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI DİLEK ACAR GÜLEÇ, 
“BENİM EN BÜYÜK MAKAMIM SİZİN GÖNLÜNÜZDE OLMAK“

Demokrat Parti Belediye Başkan Adayı Dilek Acar Güleç ise “Sevgili ailem pek çoğunuzla yıllardır yollarımız kesişiyordu. Bu yola çıkmaya karar verdiğimde hiç acaba demedim. İnanıyordum. Bu yola çıktığımda önce bir kar tanesi iken ardından çok büyük bir kartopu haline geleceğimizi biliyordum. Öncelikle Ödemiş’i makus talihinden kurtarmak için bu yola çıktım. Bir yola çıkarken o yola inanmanız çok önemli. Ödemiş maalesef Türkiye’nin il ve ilçeleri ile karşılaştırıldığında en kötü kaderi yaşayan ilçe oldu. 20 yıldır kendilerine güvendiklerimiz maalesef Ödemiş’e bu hale getirdiler. Daha da güzelleşmesi gerekirken Ödemiş geri gitti. Buna hepimiz şahidiz görüyoruz ve birebir yaşıyoruz. Bu sorunlara son vermek ve daha güzel bir Ödemiş inşa etmek adına çıktığımız bu yolda gün geçtikçe çok çok daha fazla büyümeye devam ediyoruz. Bugün burada bizimle birlikte olan ablalarımız, abilerimiz, gençlerimiz, kardeşlerimiz dışında arkamızda bizi destekleyen bir ordu var. Hepsi bana mesajlarla ulaşıyor. Yorumları güzel sözleri ve paylaşımlarıyla beni destekleyip yüreklendiriyorlar. Bunun için hepsine çok teşekkür ederim.” 


“BİZİM 20 YILIMIZI YEDİLER AMA ONLARI 20 YILINI YEDİRMEYECEĞİM.”
Güleç, Ödemiş birkaç kişinin tekelinde. Birkaç kişinin cebini doldurmak için yönetenler tarafından bu halde. Bizim siyasi partilerle kavgamız yok. Biz kimseyi ötekileştirmeden Ödemiş adına, toplum adına, kim ne yapmak istiyorsa açığız. Gönül kapımızda, kapımız da hepsine açıktır. Hiç kimseye bize üye olmazsanız bizimle yürüyemezsiniz gibi bir yaptırımımız olmamıştır. 2 Kasım’da üyeliğimin açıklanmasından sonra Demokrat Parti ve Dilek Acar Güleç olarak bir araya geldik. Bu süreçte 223 kişi bize üye oldu. Bunun dışında hiç tanımadığım ve her yerde beni zikreden, beni anlatan pek çok kişi var. Aranızda hiç siyasi partilerle ilişkisi olmayanlar var. Mesela gençlerimiz gelecekleri için güzel bir Ödemiş’te yaşamak istiyorlar. Bizim 20 yılımızı yediler ama onları 20 yılını yedirmeyeceğim. Kimse bizim başkanlığımız döneminde ikinci sınıf vatandaş muamelesi görmeyecek. Herkese eşit davranılacak. Bana tek oy çıkmayan köylere bile hizmet gidecek. Onlar olmazsa, üretmezse bizler aç kalırız. Biz belediyenin yapması gereken tüm görevleri ayrım yapmadan tek tek tüm köylere yapacağız. Kimseyi ayrıştırmayacağız. İlerleyen günlerde programlara da katılarak projelerimizi açıklayacağım. Belediyeye geldiğimizde belediye başkanının makam kapısı olmayacak. O makam aşağıda halka açık olacak. Ben makam sahibi olmaya gelmedim. Benim en büyük makamım sizin gönlünüzde olmaktır. Ödemiş halkına güveniyorum ve inanıyorum. Bunu hep birlikte yapacağız. Dünden bugüne kadar hep aynı insanlar Ödemiş’i yönetti. Meclis üyeleri de ilçe yönetimleri, başkanlar da hep aynı isimler oldu. Peki, hangisi yanlışa dur dedi?  Ben bunlarla ilgili haberler ve yayınlar yaptım. Ama onlar arsızlıklarını sürdürdüler. Artık Ödemiş’in üzerindeki bu kötülüğü kaldıracağız. Bunu Ödemiş’in vicdan sahibi ve iyi niyetli insanlarıyla yapacağız” dedi.
Başkan adayı Dilek Acar Güleç daha sonra Demokrat Parti Gençlik Kolları Başkanı Orçun Bağcı ve Demokrat Parti Kadın Kolları Başkanı Fatma Kara’yı kürsüye çağırarak kendilerine çalışmalarından dolayı teşekkür etti.


9 İSİM DEMOKRAT PARTİ ÖDEMİŞ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI DİLEK ACAR GÜLEÇ’İN 
BELEDİYE MECLİSİNE ADAY OLDU 

Düzenlenen törende Demokrat Parti Ödemiş Belediye Meclis Üyelerini tek tek tanıtarak sahneye çağıran Ödemiş Belediye Başkan Adayı Dilek Acar Güleç , “Ödemiş’i daha güzel yarınlara taşımak adına birlikte alacağımız kararlara ortak olacak olan belediye meclis üyesi adaylarımızın hepsi makam değil, hizmetin peşinde. Onlar sadece belediye başkanı istedi diye ellerini indir kaldır yapmayacaklar. Hepsi söz sahibi, hepsi fikir sahibi, hepsi Ödemiş’i inşa ederken üzerlerine düşeni yerine getirecek hakka sahip olacak. Hepsi Ödemiş’i gerçekten seviyor ve hepsi adaletli bir yönetim ile bir olmayı tercih ediyor. Ve hepsi ile ayrı ayrı gurur duyuyoruz ” dedi. 
İş İnsanı Hasan Çetin ( Çetinsan Boru Sulama A.Ş. kurucusu ve 34 yıllık işletmeci ), Engin Erdal emekli Kaçakçılık ve Organize Suçlar Grup Amiri, Meral Eskici Turizmci Meralle Tur Firması’nın kurucusu ve işletmecisi, Veteriner Hekim Hasan Cezayerli, İsmail Tekeli  ( Tarım ve Hayvancılık Üreticisi ),  Özgür Aydın ( Pazarlama Lisans Mezunu – Pazarcı ) ,  Nafi Küçücükorman  ( İnşaat Mühendisi ), Ece Aytaç ( İnsan Kaynakları Müdürü ), Halil Karademir ( Müteahhit )


O GÜNE KADAR HER BİRİMİZİ DİLEK BAŞKANMIŞ GİBİ ÇALIŞMAYA DAVET EDİYORUM
Demokrat Parti Ödemiş İlçe Yönetim Kurulu Üyesi  Ali Keke “Dilek başkan ile bu yola çıktık. Başladığımız günden bu yana hızlı bir şekilde çok yol aldık. Temennimiz 31 Mart’a kadar hızımızı kesmeden belediye başkanlığını almaktır. Dilek başkanımız ile Ödemiş’in geleceğini düzenleyerek şehri daha yaşanılabilir bir hale getirmek istiyoruz. Sizlerin desteğiyle bunları başaracağımıza da inanıyorum. O güne kadar her birimizi Dilek başkanmış gibi çalışmaya davet ediyorum” dedi.

ÖDEMİŞ’E BİR KADIN ELİ DEYMESİ GEREKLİ
Demokrat Parti Ödemiş İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Avukat Bilal Bahadır , “ Demokrat Parti bu ülkenin çimentosudur. Süleyman Demirel Cumhurbaşkanı iken yeğeni cezaevine girdi ve Demirel’de suçunu çekecek dedi. Ama son 20 yılda biz eğitimde, adalette ve pek çok konuda geriye gittik. Yerel de ise sene 2024 olmuşken Ödemiş’in hala otoyolu yapılacak. 2 dönem hükümetin hizmetleri Ödemiş’e gelsin diye  AK Partiye  şans verildi. Ama hiçbir ilerleme olmadı. Biz artık Ödemiş’e bir kadın eli değmesinin gerekli olduğu inancındayız. Bu anlamda Dilek Başkan adına Ödemiş halkının desteğini bekliyoruz” dedi.

İNANDIK, ÇALIŞTIK VE BAŞARACAĞIZ  
Demokrat Parti Ödemiş İlçe Başkan Yardımcısı  Yusuf Cezayerli “ Demokrat Parti Türkiye Cumhuriyeti’ne inanan, sosyal, hukuk devleti ve demokrasiyi benimsemiş, terörle arasına mesafe koyan bir partidir. Biz bu yola çıkarken ekibimizi hazırladık, inandık, çalıştık ve başaracağız. Dilek başkan için hepinizden de destek bekliyoruz“ dedi.
Konuşmaların ardından partiye katılım sağlayanlara rozetleri takıldı.
 

Editör: Tutku İç