YEREL GÜÇ / SILA AVŞAROĞLU

Açılış törenine Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, Demokrat Parti Belediye Başkan Adayı Dilek Acar Güleç ve vatandaşlar katıldı.

As Yapı Gayrimenkul, başta Ödemiş olmak üzere çevre ilçelerdeki gayrimenkul satışı, kiralanması ve ekspertiz hizmetlerini verecek. Şirket, ayrıca gayrimenkul yatırımı yapmak isteyen kişilere danışmanlık hizmeti de verecek.

Şirket yöneticisi Ahmet Öz açılış öncesi yaptığı açıklamada, "Yaklaşık 14 yıldır Ödemiş’te bu işi yapıyorum. Artık bu işi tek başıma yürütmeye karar verdim. Bizim hizmetlerimiz arasında gayrimenkul alım satım kiralama, web tapu başvurusu, tapu takip, satış, ipotek, miras intikali, kat irtifakı tesisi, bağış, oturma ruhsatı işlemleri bulunmaktadır. Yerimiz Akıncılar Mahallesi, Kültür Caddesi’nde No:5’teyiz. Karşımızda Tuana Kuaför yanımızda Madam Tuğba var yerimizi rahatlıkla bulabilirler" dedi.


Açılış töreninde konuşan Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, yeni şirkete başarılar diledi. Eriş, "Bugün Öz ailesi bu sektörün içinde yıllarını vermiş bir kardeşimiz olarak Ahmet Öz emlağın döndüğü Kültür Sokak’ta yeni iş yeri olan As Yapı Gayrimenkul’u açtı. İsteriz ki daha çok konut ve emlak satışları olsun ama bu ekonomiyle ilgili bir olay. Umarız ekonomik gelişmelerde iyiye gider. Böylelikle insanların ev sahibi olması kolaylaşır. Emlakçı arkadaşlarımızda bu konuda hemşehrilerimize yardımcı olurlar. Bu iki güzel kardeşimiz Ödemişlilere hizmet edebilmek için As Yapı Gayrimenkul kurdu. Sayelerinde her türlü emlağa kolaylıkla ulaşabileceğiz. Yardımcı olacaklar ve bütün işlerimizi takip edebileceğiz. İnşallah işleri rast gitsin. Beraberce başarsınlar, esnaflığın sermayesi güler yüzdür. Bu güzel günde kendilerine hayırlı uğurlu olsun, Allah utandırmasın bereketli  işleri olsun." dedi. 

AK Partili Şen,  İZSU arıtma tesisi yapmadığı için sorun devam ediyor AK Partili Şen,  İZSU arıtma tesisi yapmadığı için sorun devam ediyor

Ardından Demokrat Parti Belediye Başkan Adayı Dilek Acar Güleç’i yanına çağıran Eriş, “Dilek Acar Güleç kardeşimiz ilçemiz adına demokrasi yolunda yarışa çıktı. Onunla aynı yolda yürümekten bende çok mutluyum. İlçemiz adına da bu anlamda sevinçliyiz” dedi.

Törenin ardından ikramlar ziyaretçilere dağıtıldı.

Editör: Tutku İç