İZMİRLİ GENÇLERE 36 BİN ÜCRETSİZ BİLET ! BAŞVURULAR BAŞLADI... İZMİRLİ GENÇLERE 36 BİN ÜCRETSİZ BİLET ! BAŞVURULAR BAŞLADI...

Geçtiğimiz hafta sonu eğitim öğretim yılının yarıyıl tatiline girmesiyle birlikte İzmir Büyükşehir Belediyesi 4. Çocuk Filmleri Şenliği kapsamında tatilde olan öğrenciler için çizgi film etkinliği düzenliyor. 
Dünyaca ünlü Moanna ve Enkanto Sihirli Dünya isimli çizgi film gösterileri bölgemizdeki ilçelerde de öğrenciler ile buluşacak. 
Macera filmi olan Moanna kuşaklar boyunca denizlerde yolculuk yapmış bir ailenin temsilcisinin ailesine yardım edebilmek için maceralı bir yolculuğa çıkmasını ele alıyor. 
Çizgi filmler 27 Ocak 2024 Cumartesi günü saat 12.00’de Ödemiş’te, Ödemiş Belediyesi Kültür Merkezinde, saat 16.00’da Tire’de, Tire Belediyesi Kültür Merkezinde öğrenciler ile buluşacak. 
31 Ocak Çarşamba günü saat 14.00’de Enkanto Sihirli Dünya gösterimi ise Kiraz’da Kiraz Belediyesi Düğün Salonunda Kirazlı öğrencilerle buluşacak
1 Şubat Perşembe günü saat 14.00’de Moanna çizgi film gösterisi Beydağ’da Beydağ Belediyesi Kültür Merkezinde Beydağlı öğrenciler ile bir araya gelecek. 
Her zaman eğitimin ve öğrencilerin yanında olan İzmir Büyükşehir Belediyesi tatil günlerinde de öğrencilerin keyifli anlar yaşamasını hedefledi. Tüm gösterimler ücretsiz olarak öğrenciler ve çocuklarla buluşacak.

Editör: Tutku İç