Özlale, “Ben beraber çalıştığım arkadaşlarıma hiçbir zaman saygısızlık yapmam. İYİ Parti’den ayrılan hiçbir arkadaşımız hakkında olumsuz bir şey konuşmadım, Sinan Bey hakkında da konuşmayacağım’’ dedi.
İYİ Parti İzmir’de Sinan Bezircilioğlu ve yönetimin görevden alınmasının yankıları sürüyor.

Görevden alma sürecine giden yolda İYİ Parti İzmir Milletvekili ve Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Prof. Dr. Ümit Özlale ile sorunlar yaşayan Bezircilioğlu, Özlale’ye “egolu, kaprisli, şımarık” gibi sözlerle yüklenmişti. Bezircilioğlu ayrıca ‘’Özlale'nin antidemokratik ve şımarık hareketlerinden dolayı görevden alındım’’ demişti.

BEZİRCİLİOĞLU NE DEMİŞTİ?

İzmir'de hafta sonu İbre 43'e vuracak! İzmir'de hafta sonu İbre 43'e vuracak!

İYİ Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Prof. Dr. Ümit Özlale, ise Bezircilioğlu’na yanıt verdi.

Özlale, şunları aktardı:

‘’Ben İYİ Parti’ye emek veren herkese sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Partimizden çok fazla insan ayrıldı. Genel Başkan yardımcıları, il başkanları ve milletvekilleri ayrıldı. Benim ise yaptığım tek şey, partimize verdikleri emeklerden dolayı teşekkür etmekti. Ben Sinan Bey’e de şu ana kadar İYİ Parti İzmir İl Başkanlığı görevindeyken verdiği emeklerden ötürü teşekkür ederim. Ben beraber çalıştığım arkadaşlarıma hiçbir zaman saygısızlık yapmam. İYİ Parti’den ayrılan hiçbir arkadaşımız hakkında olumsuz bir şey konuşmadım, Sinan Bey hakkında da konuşmayacağım’’ (BİR TV)
 

Editör: Tutku İç