HABER/BUSE BAĞCI
KAMERA/ SILA AVŞAROĞLU

2024 yerel seçim çalışmalarına hız kesmeden devam eden İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Özlale, Küçük Menderes Havzasındaki ilçeleri ziyaret etti. İlk gün Tire ve Ödemiş’te ilçe başkanlıklarını ve esnaf ziyaretinde bulunan Özlale, ikinci gün Bayındır, Kiraz ve Beydağ’da ziyaretlerde bulundu. 
Beydağ ziyaretinde ilk olarak İlçe Başkanı Yasin Kırmızı ve partililerle buluşan Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ümit Özlale, daha sonrasında Muhtarlar Derneği’nde muhtarlarla buluşup sorunlarını dinledi.

Muhtarlar Derneği ziyareti sonrasında açıklamalarda bulunan İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Ümit Özlale, “İki gündür biz Küçük Menderes Havzası’ndaki ilçelerimizi ziyaret ediyoruz. Orada pazara gidiyoruz oranın problemlerini dinliyoruz ve notlarımızı alıp mevcut çözümlerimizi oradaki insanlara anlatıyoruz. Bugün üç tane ilçe vardı. Sabahtan Bayındır‘a gittik. Daha sonra Kiraz şimdi de Beydağ’ı dolaşacağız. Çok verimli geçti daha önceden tespit ettiğimiz sorunları zaten burada yerinde gördük ondan sonra çözüm önerilerimizi anlattık. Çokta ilgi gördü. Dolayısıyla daha sık geleceğiz buraya ben biliyorsunuz 1. Bölge Milletvekili olduğum için buraya daha önceden seçim çalışması sürecinde gelememiştim ama artık bütün İzmir’in Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olduğum için bu havzaya çok daha sık geleceğim” dedi.

DİYETİSYEN ŞERİFE EFE, Kurban Bayramı öncesi uyardı PORSİYON KONTROLÜNE DİKKAT! DİYETİSYEN ŞERİFE EFE, Kurban Bayramı öncesi uyardı PORSİYON KONTROLÜNE DİKKAT!

Editör: Tutku İç